Aktuální levné letenky Řecko/Kypr

Dobry den, umíte mě poradit( nalézt) levné/výhodné letenky pro dva dospělé a dvě děti 6 a 10 na Kypr nebo Krétu. Termín tam okolo 24.10 a zpět ± za 7 dni. Odlet ideálně Praha ale není problém Vídeň nebo Mnichov. Max jeden navazující přestup ale lepší přímí let. Díky Vašek

Dobrý den, Václave,

takto na poslední chvíli již visí ceny letenek poměrně vysoko.

Z Prahy půjde nejlépe Chania na Krétě s jedním přestupem v Athénách za 7 780,- Kč/os.

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek1

Alternativně pak z Berlína s easyJetem (přímý let) do Heraklionu v termínu 23. - 29. 10. za 191 €/os. (aka 4 940,- Kč/os.)

Co se týče Kypru, ten nepůjde lépe ani nejrůznějšími kombinacemi z okolních letišť a nízkonákladovými aerolinkami. Všechny zpáteční segmenty jsou na přelomu října & listopadu totálně napálené (stovky €) či již dokonce vyprodané.

Dobry den, Tondo.
Velice děkuji za rychlou reakci. Po pravdě jsem čekal lepší zprávy ale i sám jsem dohledaval, bez úspěchu. Vybral jsem si špatný termín. Ani v CK nemají žádné zajímavé nabídky.
Holt k moři a za “sluníčkem” zkusíme vyrazit po 10.11, to ještě mužů 9dni dovolené využít a snad bude lepší nabídka.
Děkuji a hezky den, Vašek

Vašku, zkuste v pozdějších termínech sledovat třeba Ryanair na trase z Prahy do jihoizraelského Eilatu anebo Kanárské ostrovy s odlety z německých letišť/Vídně. Slušné počasí by během listopadu mělo být také na Mallorce, kam Ryanair létá přes zimu i z mnoha okolních letišť.

Tolik asi k destinacím, kde by Vás i listopadu měly těšit sluneční paprsky & koupatelné moře. :slight_smile: