Cesta do USA

Ahoj chtěl bych se zeptat jak je možné se v dnešní době dostat do USA. Mel bych pozvánku a vše v potřebné. Jde to prý být 14 mimo státy S. prostoru, ale nevím jak toto funguje a jak se potom z onoho jiného státu do USA dostat co je vše potřeba. Budu moc rad za rady a pomoc. Děkuji Martin

Ahoj Martine, sledujeme to jako ostříž, je dost možné, že se USA otevřou od začátku léta (pro plně očkované).

Teď musíš letět do nějaké země, která není na blacklistu, třeba Mexiko, tam pobýt 14 dní a pak se přesunout letecky nebo po zemi do USA. Musíš mít samozřejmě platnou ESTu.

Takto to nyní funguje. :slight_smile:

1 Like

Ahoj moc ti děkuji za odpověď. Jen prosím té když bych takhle letěl třeba přes to Mexiko, tak do Esty musim napsat, ze poletim přes Mexiko atd nebo se tam uvede až cesta z Mexika do USA a zpět co ČR ? Tohle moc nechápu asi jsem blbej :wink: Díky

Já bych tam napsal, že jedu z Mexika. :slight_smile: Jestli tam teda nějaká taková kolonka je. Cestu z Čech bych vůbec nezmiňoval. :smiley:

Ahoj,
prosím, řeší letecká společnost (lufthansa), kde jsem očkovaná? Certifikát o očkování je z Jamajky.
Doklad o prodělané nemoci je stále aktivní.

S letenkou Ekonomy flex je možnost vrácení plné částky i pokud zruším let v hodině odletu? (nemoc, nestihnu odlet,…)

Děkuji za odpověď a přiji krásný večer, Šárka

  • eJournals

  • Meal & beverages

  • 1 checked bag
    up to 23kg/50lbs

  • 1 carry-on bag
    up to 8kg/18lbs

Ahoj Šárko,

už jsem Ti odpověděl na webu. :slight_smile:

Viz “místo vakcinace se neřeší – pouze to musí být schválená vakcíny WHO a od dokončení základního schématu musí uplynout více než 2 týdny.”

Moc děkuji za odpoved😊

1 Like