Cestování na Mauricius březen 2022

Dobrý den,

zaujaly mne akční letenky z Prahy na Mauricius a ráda bych se Vás prosím dotázala, zda nemáte nějaké aktuální info o tom, jak na Mauriciu probíhá testování po příletu a celkově proticovidová opatření. S přítelem jsme oba naočkovaní dvěma dávkami a aktuálně doma s covidem (já ho mám potvrzený).

Chtěli bychom si koupit letenky na M. na březen, ale testování na místě po příletu nás trochu znervózňuje, s největší pravděpodobností by nám testy měly vyjít negativní, jelikož aktuálně covid máme, ale co když. Zároveň jsem se nikde nedočetla, zda se za plně očkovaného považuje člověk se dvěma dávkami, nebo už Mauricius vyžaduje tři. My na třetí do března bohužel nebudeme moct jít, a to právě z důvodu nynějšího prodělání covidu.

Předem děkuji za odpověď! :slight_smile:

Dobrý den, Báro,

kompletní informace ohledně cestovních podmínek, vč. odpovědí na Vaše otázky, na Mauricius naleznete v našem průvodci “Koronavrius Mauricius”.

Kdyby přesto bylo něco nejasného, zkusíme to upřesnit. :slight_smile:

Dobrý den, jak je to s návratem z ostrova Mauricius? Mám se vracet přes Německo - stačí mi tam taky očkování? Nebo musím mít kvůli tranzitu PCR test? Děkuji

Ahoj,

bude stačit doklad o očkování. :slight_smile: Za současné situace není nutný ani německý formulář.