Check in s odbaveným zavazadlem

Zdravím,
Snad nebude vadit vcelku amatérský dotaz. Nalétáno mám vcelku dost, ale vždy jen s příručním zavazadlem a QR kodem a na celkem moderní letiště.
Ale tenhle výlet bude o něco jiný. Mám lety vždy s odbaveným zavazadlem a to:

  1. Praha-Istanbul s Turskish Airlines
    Istanbul-Astana s Air Astana. To mám na jedné letence
  2. Astana- Alma Aty s Air Asrana
  3. Biskek-Taskent s Uzbekistan Airways
  4. Taskent- Alma Aty s Uzbekistan Airways
    A teď mám dotaz jak tedy provést check in? Na letišti? Nebo online a na letišti jen odevzdat zavazadla? Nejsem si jistý zda v například v Kyrgystánu bude někde možnost vytisknout boarding pass a ve čtečku QR kodu bych úplně nedoufal. A také letíme ve třech a bylo by fajn sedět někde u sebe.
    Moc díky všem za rady!

Ahoj Milane, na každý let (resp. na každou letenku) se budeš muset odbavit zvlášť.

  1. Na první část Tvé cesty s Turkish se můžeš odbavit na letišti, online nebo skrze mobilní appku, cokoliv je Ti pohodlnější. V případě online nebo mobilního check-inu pak už jen na letišti odevzdáš zavazadla.
  2. U Air Astana si můžeš udělat mobilní check-in, u odletů z Astany to není problém, viz https://airastana.com/global/en-US/Book-Manage/Manage/Online-Check-In/Mobile-Boarding-Pass
  3. U obou letů s Uzbekistan Airways nemáš jinou možnost, než jít k přepážce na letišti, protože na mezinárodní lety online check-in vůbec nenabízí

Kdyby jsi měl ještě nějaké dotazy, klidně se ptej!

Kristýna