Dotaz na odbavení

Dobrý den, prosím dokáže mi zde někdo poradit možnost odbavení s Lufthansou až do cílové destinace?
Jedná se mi o to, že mám zarezervované letenky Praha - Auckland a nezávisle na této letence mám letenku
z Aucklandu na ostrov Rarotonga. Bohužel mám schválené jen NZeTa transit, což znamená, že musím mít odbavená zavazadla až na ostrov rarotonga.
Když předložím při checkingu letenky do Aucklandu a letenky na Rarotongu, dokáží mi zavazadla odbavit až do cílové destinace ?
Děkuji za radu

Ahoooj, Marengo,

zavazadla Ti odbaví pouze do cílové destinace uvedené na dané letence. Nejspíše jsem Tě nepotěšil, ale taková je skutečnost…Pokud máš tedy let z Aucklandu na Cookovy koupeny separátně, bude nutné na Zélandu opustit tranzitní prostor, vyzvednout bagáž a znovu ji odbavit.

Děkuji moc za odpověď.
Volala jsem na Lufthansu v ČR a tam mi řekli, že záleží na tom s jakými společnostmi má Lufthansa smlouvu. Že prý v některých případech to jde. Ovšem to by mi řekli až při odbavení na letišti.
Ale riskovat letenky a nakonec zůstat v Auklandu v tranzitním prostoru a skončit jako postava z filmu “Terminál” si nerisknu.