Gruzie v září

Ahoj kluci! :wink: Kdy je prosím nejlepší kupovat letenky do Gruzie na září? Chceme vyrazit v půlke září cca na 10-12 dnů. Diiki!

Ahoj Zuzko,

pokud plánuješ letět na lehko, tak bych pošilhával po nabídce Wizzairu, který do Kutaisi léta kromě Prahy i z Katowic, Vídně či Wroclawi. Případně můžeš i odletové a příletové letiště kombinovat (nákup 2 jednosměrných letenek). Nyní to vychází nejlépe z Vídně na 4 tisíce (12. - 24. září). Pokud však poletíte minimálně ve dvou, tak určitě doporučím zakoupit i členství ve WDC (již při tomto jednom výletu se to rentuje). :slight_smile:

Pokud naopak plánuješ vyrazit do hor a bez odbaveného báglu se neobejdete, tak už skoro stojí za zvážení využití klasických dopravců (Turkish či Ukraine), kdy se ceny pohybují kolem 6 tisíc Kč a cestou vás čeká jeden přestup.

Září je však ještě hlavní sezonou, takže výrazně nižší ceny se očekávat nedají (to až na říjnové termíny). Proto bych vývoj cen sledoval a v řádu týdnů letenek pořídil! V případě Wizzairu bych se zaměřil na “vychytání” tradiční akce 20 % OFF, zatímco na sledování cenového progresu u klasických dopravců bych využil našeho hlídacího psa.

Hodně štěstí na lovu! :slight_smile: