Kam na jarňáky?

Ahoj všichni, Kam se vydat levně na jarní prázdniny v termínu 5.3 až 13.3. Rád bych, aby tam bylo teplo na túry. Ideál Kréta a nebo jiný středomořský ostrov. Máte typ na levné letenky? Mě se nepodařilo nic najít. Ideálně by to bylo tak na 4 až 5 dní.

Ahoj Slávku,

teď jsem z toho trochu jelen. :sweat_smile: V nadpisu uvádíš “jarňáky”, v textu posléze “letní prázdniny”. A termín od 5. července do 13. března mi taky v orientaci moc nepomáhá…

Když nám to upřesníš, určitě něco zkusíme vymyslet. :slight_smile:

Omlouvám se. Již jsem to upravil.

Tak už je to jasný, že jasnější to být nemůže. :v:t6: Apropó, poslední dotaz, kromě odletů z Prahy zvládnete potenciálně i jiné letiště v okolí ČR (polská, německá či Vídeň)?

Může být Praha, Brno, Vídeň, Pardubice, Bratislava

Zběžně jsem prolétl potenciální možnosti a posílám pár tipů:

z Vídně

  • Mallorca → 6. – 11. března za 20 € (Ryanair)
  • Paphos (Kypr) → 6. – 11. 3. za 67 € (Ryanair)
  • Ammán (Jordánsko) → 5. – 12. 3. za 50 € (Ryanair)
  • Aqaba (Jordánsko) → 7. – 11. 3. za 56 € (Ryanair)
  • Šarm aš-Šajch (Egypt) → 5. – 8. 3. za 60 € nebo 40 € se členstvím ve WDC (Wizz Air) *

z Prahy

  • Malaga → 6. – 10. 3. za 2 442 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • Katánie (Sicílie) → 8. – 12. 3. za 2 200 Kč nebo 1 780 Kč se členstvím ve WDC (Wizz Air)

Snad něco zaujme. :slight_smile:

Děkuji moc za pomoc.

Ahoj, přidávám se s dotazem … termín prázdnin 18-27.2.2022. Ideální Kanáry, ale ty zatím moc na únor nejsou. Jsme z Krkonoš, takže odlet nejlíp: WRO, PRG, KTW, BER, NUE a okolí… VIE a BTS celkem už zruky. Nejlépe klasický větší příručák. Díky Pepa

Ahoj Pepo,

bohužel na Kanáry v daném termínu nějakou totální libovku, kterou bych okamžitě kupoval, nevidím. :slightly_frowning_face:

Doporučil bych to cca týden až dva sledovat, jestli se neobjeví nějaká fajn cenovka.

  • z Berlína → Ryanair na všechny čtyři hlavní ostrovy (LPA, TFS, ACE, FUE)
  • z Prahy → Eurowings a Smartwings na FUE i TFS
  • z Katowic → Wizz Air na FUE a TFS
  • z Krakova → Ryanair na TFS

Výhledově by se něco mohlo objevit. Nyní jsou zajímavé ceny na leden, pokud se “omicron” je tak nepřežene, věřím, že něco zajímavého se objeví i na únor. :slight_smile: