Kam v červenci k moři

Ahoj, chtěla bych poradit kam zaletět v plánu jsme měli Madeiru ale to nějak převyšuje náš budget momentálně.
Takže od 17.7(tohle není pevné datum) - (nejpozději do) 29.7. , někam do tepla, kde to bude zajímavý a bude to za zajímavý penízky. (Kanáry, Španělsko, Itálie (s velkým otazníkem), nebo třeba i marocco nebo cokoliv co bude stát za to. Budu moc ráda za tipy. Třeba i za to jestli ještě s nákupem čekat, protože co koukám se zatím objevují levné letenky převážně na červen. Dík moc.

Ahoj Eliško,

Kanáry jsou z hlediska “lowcost cestování” pro letošní léto nejspíše pasé, neboť ceny letenek vyletěly do nesmyslných hladin. Obdobná situace je také s Madeirou. To už se spíše vyplatí sledovat nabídku last-minute zájezdů, kde za cenu letenky se Smartwings pořídíš komplet dovču (letenky, pěkný hotel i třeba polopenzi).

Upřímně bych s nákupem příliš neotálel. Něco se na poslední chvíli samozřejmě objevit může, ale daleko větší je pravděpodobnost toho, že ceny jen porostou (opatření v Evropě jsou téměř pasé a hlad po cestování je letos extrémní). :see_no_evil:

Jaká odletová letiště pro Tebe připadají v úvahu? Cestuješ jen s příručákem? A proč Itálie s otazníkem? :sweat_smile:

Jo, hele příručák a cokoliv poblíž čr je snesitelný :slight_smile: Viděla jsem, no ta itálie, jako váháme nad Sicílií ale v itálii sem byla už několikrát takže by to chtělo trochu něco jiného. Ale když nebude, nebude. Za osobu nejlíp tak do tří tisíc.

Když se zaměříme na to Špáňo, tak bych měl tyto tipy:

  • Menorca → 19. – 26. 7. za 109 € z Vídně s Ryanairem

  • Ibiza → 19. – 26. 7. za 54 € z Norimberku s Ryanairem

To jsou letošní léto hodně příznivý ceny v obou případech. :slight_smile: