Kambodža/Laos

Dobrý den, Áhoj,

jak myslíte, že se budou vyvíjet ceny letenek do Asie (přelom července a srpna)? Vyplatí se ještě počkat nebo raději koupit teď?
Díky a hezký den :slight_smile:

Ahoj Zuzko,

kam konkrétně by to mělo být? Mrknu se, jak to aktuálně do daný destinace vychází a poradím. :slight_smile:
Obecně však platí, že letenky na termíny o letních prázdninách patří mezi ty dražší, neboť je po nich velká poptávka…

Ahoj,
díky za zprávu. Zatím předběžný plán je Vietnam - Laos - Kambodža a domu třeba z Bangkoku. Ale nejvíc času chceme strávit v Kambodže a Laosu. :slight_smile:

V tom případě bych asi vše řešil klasickou zpátečkou do Bangkoku. Třeba z Vídně to nyní vyjde za “na prázdniny luxusních” 12 555 Kč s Emirates - termín např. od 23. července do 11. srpna.

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek4

Bez nočního přestupu v Dubaji by to bylo o 8 stovek dražší. :slight_smile:

Z BKK do Kambodži pak jednoduše autobusem anebo letecky do Siem Reapu (Angkor Wat). Obecně jsou mezistátní přelety v JV Asii doslova za hubičku, :kiss: takže z Bangkoku pořídíš v pohodě i přískok do Hanoje…

Odlet z Vídně jsem nehledala :thinking: … Zkoušela jsem Budapešť, Mnichov a to se pohybovalo okolo 17tis. S přelety za :kiss: mám zkušenosti z Filipín a tušila jsem, že to bude podobné :slight_smile: Moc Ti děkuji za informace a přeji hezký zbytek dne.