Kanada - vnitrostátní letenky

Ahoj, prosím vás, máte nějaké zkušenosti s vnitrostátními letenkami v Kanadě? Konkrétně zpáteční letenka Toronto – Vancouver, jak moc dopředu se dají nejvýhodněji koupit, případně jaké spol. sledovat (akce)…konkrétně Tam konec srpna, Zpět polovina září :slightly_smiling_face:

Díky moc,

P.

Ahoj Patriku,

“C-doba” obecně změnila trendy v cestování a kvůli jisté turbulenci se mění i horizonty plánování cest. Být Tebou bych si s letenkami na září/srpen zatím hlavu nelámal. Sledoval bych vývoj cen během následujících měsíců a nebál se letenky koupit klidně až během jara. :slight_smile:

Na trase mezi Torontem a Vancouverem panuje poměrně čilá konkurence a rozhodně je z čeho vybírat. Kromě národního dopravce Air Canada můžeš hlídat také nízkonákladovky jako WestJet, Sunwing Airlines či Flair Airlines. Od dubna by dokonce měl navíc začít létat zcela “nový” (re-brandovaný) dopravce – Lynx Air.

Ahoj,

díky moc za zprávu a informace…nějak tak jsme uvažovali. Aktuální cena letenek zpáteční Toronto - Vancouver za 6000 Kč se nám zdá zbytečně přemrštěná.

Ještě jednou díky a budeme číhat na nějaké akce během jara (březen - květen),

P.

1 Like