Kde hledat spoje z Dubaje?

Ahoj, měli jsme spojení s Wizz air Víděň - Abu Dhabí, Abu Dhabí - Mattala, ale spoj na Sri lanku nám zrušili. Máte někdo tipy, kde hledat akční letenky na spojení u Dubaje/Abu Dhabí - kamkoli? Aplikace u nas informuji hlavně o Evropě, vyjimečně něco jiného, ale určitě Cebu Pacific, Air Asia atd mají také své akce, slevy atd. Díky!

Ahoj,

můžeš sledovat globální servery jako Fly4free / Flynous / Secretflying apod.

Další možností je podívat na přehled destinací, kam dané lowcosty z Abú Dhabí (AUH) nebo Dubaje (DXB) létají a jít lovit letenky do jejich rezervačních systémů na vlastní pěst. :muscle:t5:

Moc díky za tipy.

Ono právě procházet všechny trasy a v různých datech (nejsem vázán na přesný termín) je dost zdlouhavé a tím, že nemáme asi přesné místo pobytu (můžou to být Filipíny ale i Singapur, záleží na ceně letenky) tak není ani možné to vše sledovat. Někdy se akce objeví u Scoot, někdy u Cebu, někdy Air Asia…

Zkusím ještě prohledat. Díky!

1 Like

Letmý přehled o cenách v delším a nekonkrétním časovém horizontu Ti poskytnou Google Flights. Stačí si trochu pohrát s filtrací a požadované nabídky budeš mít naservírované doslova na zlatém podnose. :slight_smile: