KIWI - poplatek za zrušený let

Ahojte, chci se zeptat jestli někdo řešíte s kiwi vrácení peněz - poslali voucher od aerolinky to je ok, ale aerolinka vrátí jen tolik kolik jim kiwi zaplatilo a ten zbytek je prý poplatek kiwi a prozatím se nemají k tomu to jakýmkoliv způsobem vrátit, na koho se obrátit? Jedná se o relativně malou částku kterou nevrátili (cca 1500 kč), přinde mi to ale trochu sviňácké brát provizi z letu který se neuskutečnil.
Děkuji za radu, eventuelně jestli to s nimi řeší nějaký spolek hromadně rád se přidám i kdybych měl ve výsledku doplatit :slight_smile: .
Bob

Ahoj Bobe,

záleží, jak to má Kiwi přesně formulované v podmínkách. Od toho se budou odvíjet Tvoje práva. Každopádně, pokud Ti nevrátí 15 stovek, je to pěkná zlodějina. :confused:

Pro příště doporučuji se Kiwi vyhnout obloukem!

Já bych možná ještě zkusil klidně chargeback u banky, kde máš kartu, třeba ti to banka vyrefunduje. :slight_smile: Vracet se má vše.

Tak výsledek je že po dvoudenní diskuzi s podporou jsem požádal o instrukce pro řešení sporu když nesouhlasím s jejich řešením a místo toho poslali voucher na zbylou částku, asi májí v popisu to dávat jenom těm co prudí…

1 Like

To sou hrozný parchanti. :-1: Tak to bych prudil dál, aby vrátili ne voucher, ale hezky pěkně peníze…

Dobrý den,

mohu se prosím zeptat o jakou aerolinku se jednalo, od které přišel voucher přes zprostředkovatele Kiwi?
Díky

Mari