Kostarika v březnu

Ahoj, hledám letenky do Kostariky ještě teď na březen. Plán je prostě ujet z téhle depky :slight_smile: Ideálně odjezd kolem poloviny března a návrat nejdřív za 14 dnů, nejdéle za měsíc. A taky samozřejmě co nejméně testování. Na Air France jsem se dívala, ale nic se mi zatím nepodařilo najít. Děkuju! :pray:t2:

Ahoj,

nejlepší poměr cena/výkon/testy během března je asi nabídka Iberie na odletech z Vídně. Např. v termínu od 14. března do 7. dubna za 14 608 Kč (při nákupu přímo na webu aerolinky).

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek5

Základní tarif obsahuje jen příruční zavazadlo, s nímž se dovča v Kostarice zvládne v pohodě. Cestou do Střední Americe příjemný a rychlý přestup v Madridu, zatímco v rámci návratu bohužel nocovačka (lety nenavazují).

Co se testů týče, tak cesta do Kostarika by k dnešnímu dni byla bez testů a jediný PCR test by bylo nutné podstoupit v Kostarice před návratem do ČR -> viz Cestovatelský semafor.

Podmínky vstupu do Kostariky nalezneš na webu MZV.

Super. Moc děkuju. Jestě dotaz. Nevíte, jak je to s ubytováním v Madridu? Hotely ve Španělsku fungují normálně? Dvě malé děti – nocovačka na letišti nepřipadá v úvahu :slight_smile: