Kostarika

Dobrý den, hledám letenku v bussines třídě pro 3 osoby někam do Kostariky, termín leden-únor. Dekuji

Dobrý den,

jaká odletová letiště přicházejí v úvahu? A co délka pobytu? Upřesněte nám, prosím, “zadání” a my se na to mrkneme. :slight_smile:

Dobrý den, ideálně odjet z Prahy, nebo něco poblíž. Délka pobytu 7-10 dni. Dekuji Lenka

Dobrý den,

z hlediska ceny bude nejzajímavější Iberia z Mnichova – např. termín od 11. do 21. ledna 2021 za 49 940 Kč/os.

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek4

Z Prahy pak pravděpodobně KLM – např. termín od 10. do 19. ledna 2021 za 55 622 Kč/os.

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek4

Dobrý den, Dekuji moc za nabídku. Bohužel je to na nás drahé. Bylo by něco za cenu kolem 20000kc do nějaké země kam se smí bussines třídě. Termín stejný. Moc Dekuji a popřípadě jaký je rozdíl v ceně v ekonomy do té Kostariky. Dekuji Lenka

Do těch 20 K/pax se bohužel letenky v “businessu” do nějaké pěkné mimoevropské destinace sehnat nedají. :see_no_evil:

Když Kostariku, což je mimochodem velmi dobrá volba, tak v “Economy”. :slight_smile: Z Prahy na křídlech Lufthansy za 16 017 Kč/os. v termínu 13. - 23. ledna 2021.

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek4

Moc Dekuji za odpověď a nabídku. Jeste se zeptám, když ted koupíme letenku v economy, dá se doplatit bussines k letence již koupené? A hýbat se s termíny? Dekuji mnohokrát Lenka

Termínová změna je možná (aktuálně se neplatí poplatek za změnu), nicméně v případě cenového rozdílu mezi původní a novou letenkou budete doplácet rozdíl do nové ceny letenky.

PS: Upgrade do businessu v případě tohoto tarifu bohužel není možný…

Takže neexistuje možnost koupit obyčejnou letenku a doplatit si bussines nikde? Dekuji Lenka

Takhle jednoduše to s těmi letenkami nefunguje, nejsou to jízdenky do Kolína. :slight_smile: U těch nejlevnějších eco letenek upgrade není vůbec možný, u těch dražší pak upgrade možný obvykle za doplatek do aktuální ceny. Mnohem výhodnější je to nechat na den odletu a pak si doplatit business při check-inu. Je ale samozřejmě možné, že nemusí být volno, to je risk.

Dekuji za vyčerpávající odpověď, rozumím. Poslední dotaz, Vy mi take dokážete sehnat letenku “normální”, kde by se bussines dal doplatit? Dekuji Lenka

Je to klasická flexibilní letenka v economy, není problém, jen to stojí většinou petardu a blíží se to ceně za business. Já osobně bych buď koupil nejlevnější eco nebo nejlevnější business a bylo by. :slight_smile: