Která LC aerolinka nabízí nejlevnější změnu letu

Dobrý den. Zajímá mě, zda má někdo zkušenosti s přikoupením “možnosti změny letu” u LowC aerolinek. Případně u které to vychází nejlépe. Každý rok kupuji pod stromeček nějaké letenky, ale tentokrát bych si to rád pojistil. Případně jiné hacks pro tyto případy také uvítám.
Adam

Ahoj Adame,

z lowcost aerolinek se jeví nejlépe politika Wizz Airu a možnost přikoupení služby Wizz Flex. Cena za “zflexibilnění” letenky se liší dle jednotlivých letů. Budeme-li však generalizovat, dá se říci, že se pohybuje kolem 10 €/směr.

Z Prahy jsou všechny linky momentálně pozastaveny do poloviny prosince. Nicméně letos Wizz začal z ČR létat do zajímavých destinací (Tirana v Albánii, Larnaka na Kypru atd.) a snad linky v příštím roce udrží. Případně z Vídně je pak paleta víc než pestrá. :slight_smile:

Ahoj.

Děkuji za odpověď, myslel jsem si to. Právě jsem koukal na spoj Pardubice - Kyjev. A tam WizzFlex vychází na 500.

Dají se letos čekat nějaké slevy na Black Friday?

Na Black Friday se samozřejmě slevy u některých aerolinek objevit mohou, situaci budeme sledovat a případných nabídkách informovat na webu. :slight_smile:

Klidně s nákupem zatím počkej, trend je aktuálně takový, že letenky se kupují většinou na poslední chvíli (naprosto obráceně než tomu bylo dřív). U Wizz Airu bych doporučil využít např. jejich tradiční a časté akce “30 % OFF”. Občas také nabízejí zmiňovanou službu Wizz Flex za 1 €.