Letenka vietnam únor

Ahoj týme zaleťsi. Několik dní už hledám letenku do vietnamu, nejlépe hanoi nebo jinam na sever v termínu mezi 6-21.2 (22.2 ráno už v republice)a nemůžu sehnat nic podle kritérií. Už jsem se smířila, že za letenku dám i třeba 18 000 ale potřebuju, aby to byl aerolinka kde je dost místa na nohy (přítel má 2m tak potřebuje extra místo) a aby nám zbylo dost času ve vietnamu (takže některé 12h čekačky na letišti jsou opruz, ale kdyby to bylo s jednim zastavenim někde ve měste tak ok ale chcem po letistich stravit co nejmin casu. Mozna bych dala i 20 000 hlavne at je to rozumny let s mistem na nohy. Umite poradit? Vždy když něco najdu tak se na příplatcích za sedačky dostanu na mega sumu.

Čaukoo Bambusačko! :v:t6:

Dneska se zrovna objevila parádní akce z Mnichova do Hanoje za 7 451 Kč! Bohužel tam v Tvém preferovaném období vychází jen termín 9. - 20. 2. (z čehož je kvůli zastávkám v Číně - kde byste však mohli do Pekingu na kukačku - přímo ve Vietnamu jen rovný týden).

Napadá mě zkusit Air Chinu z Mnichova v termínu 6. - 20. února za 11 392,- Kč/os. V obou dvou směrech jsou delší zastávky v Pekingu, ale jak jsem již psal výše (tranzitní vízum je za free a vy tak můžete vyrazit třeba k Velké Čínské zdi).

Mým favoritem v daném termínu však je tato kombinace z Prahy na palubě Qatarců, kteří jsou z pohledu komfortu na palubě jistota. Termín 6. - 19. února vychází na 14 998,- Kč/os. a cílovou destinací ve Vietnamu se Danang ležící přímo v jeho středu. Během zpáteční cesty byste pak měli dlouhý stopover v katarském Dauhá. Odpolko omrknout město, přespat a šup domů. :slight_smile:

Ono takhle, dvoumetrový člověk se asi nikde v Economy nebude cítit úplně bezvadně. Jedinou jistotou by byla místa u exitů (či byz class :smiley: ). Bez příplatků bych to risknul u těch Qatarců a vybral si při online check-inu místo v uličce, kam by si mohl přítel poholdně natáhnout nohy během letu. Navíc stopover v Dauhá je cca v polovině cesty, kterou tak de facto rozdělí na dvě poloviny.

1 Like

Ahoj Antoníne. Děkuji, ten danang vypadá slibně. Dívala jsem se že quatarci lítají slušně i do hanoje ale s horším přestupem(9h). Když máš takový přehled tak se ještě zeptám. Máš zkušenost jestli když bych letěla do hanoie a odlitala z danangu to bude velký cen. Rozdíl? A v Kataru v Dauha nepotřebujeme víza? Netušís náhodou jak daleko je letiště, zda se za těch 12h dá někam dojet?

Pak bych šel tady do open-jaw s příletem do Danangu a odletem z Hanoje za 15 414 Kč/os.

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek4

K dalším otázkám:

ad víza) ta obdržíte zdarma po příletu na letiště v Dauhá. :v:t6:

ad doprava) Můžete si domluvit odvoz z hotelu (často je zdarma) anebo jet tágem (cena do centra cca 50 QAR aka 300 CZK) či zkusit metro (červená linka do stanice Msheireb). Vše podstatné o metro naleznete třeba zde! Výlet do města určitě cenu má, z letiště tam jste do půl hoďky. :slight_smile:

Ahoj. Tahle kombinace je boží. Zkoušela jsem ji přes váš vyhledáváač koupit,ale všimla jsem si, že ta druhá letenka ukazuje jiný let, kde není přílet v 13:20 do dohy, ale až večer (takže místo 18h času je tam jen 9h) a odlet je stejný 8:15 ráno (dívala jsem se přímo na katarce a mají tam opravdu dva lety a za stejnou cenu. Můžeš i to v tom odkazu nějak upravit ať to můžu přes vás koupit? A taky dotaz, zda přes vás jde připlatit za sedadlo, kde by bylo víc místa na nohy nebo jak to pak udělat? Quatarci píšou že to jde dodatečně ale jiné info jsem na jejich strankach nenašla. Nebo máte zkušenosti že to místo je dostažujíc a 2m chlap se tam složí? díky! těším se na letenku, snad nezmízí než to dořešíme!

Ahoj,

koukám, že rezervaci máš hotovou (jen to je ten zpáteční let s nočním přestupem, kdy nestihnete self exkurzi do města). V odkazu výše zasílaném jsi pravděpodobně bookla první variantu. :see_no_evil: Nicméně hned pod ní je další, která již s delší zastávkou v Kataru počítá. Mrkni se zde - navíc ještě lehce spadla cenovka. :slight_smile:

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek4

Koukám do původní rezervace a tam už máš seating předběžně zajištěný…Jinak nějaká "lepší místa"jdou zajistit později po nákupu letenky. Já si však myslím, že to manžel zvládne. :slight_smile:

Já jsem rezervaci udělala ale pak jsem si toho všimla, tak jsem dala zpět, ale asi se to uložilo. Je v pohodě to zrušit, že bych bookla toto raději? Vyhovuje mi to o dost vic! A přes ten váš rezerv. systém je to stejné jak přes katarce? Nemám to raději zaplatit v eurech? Vždy se mě to u letenek vyplatilo. díky za info

Jasně, přihlaš se do svého účtu a rezervaci normálka zruš (kdyby by byl problém, napiš mi zprávu a já se o to postarám). :slight_smile: Následně si bookni přes odkaz výše tu více vyhovující variantu s delším stopoverem v Kataru! :v:t6:

Jop, je to zcela stejné přes Qatarce. Navíc, budeš-li s letenkou cokoliv potřebovat nebo budeš mít jiný dotaz, rádi Ti opět poradíme/pomůžeme.

Tak nějaký eror skrz platbu. Našla jsem na ni limit, ale už mě to nepustili znova. Dnes jsem zkoušela booknout znova od zacatku, rezervace se totiž tváří jako propadla i když na potvrzení je datum splatnosti 4 dny. Tak jsem chtěla udělat cele znovu, ale už mě to nenabízí blokaci sedadel, nevíš prosím co s tím? Nechci bookovat primo přes katarce když to mám najíte od vás.

Ahoj, doladíme to ve zprávách. :slight_smile: