Letenka Zanzibar

Ahoj, hledám letenku (vlastně 4 letenky) na Zanzibar v nějakém dohledném termínu (cca do 2 měsíců). Nemáte prosím něco v hledáčku?
Jedna možnost je charter LOTu prodávaný Čedokem, když jim zbydou místa. Aktuálně mají pouze 3 volná místa na 7.3., cena cca 24 tisíc/osoba, což není úplně málo, ale zase přímý let z Prahy 8,5 hodiny. Je možné, že se ještě last minute uvolní.
Děkuji.

Ahoj Zůzo,

možnost letět přímým letem do Čedoku je sice lákavá, ale příliš bych se na LM nespoléhal. Zatímco v listopadu nebo prosinci nebyl problém LM zájezd koupit klidně den před odletem, na začátku letošního roku je situace odlišná – charterové lety jsou vyprodané a zájezdy výrazně dražší, než byly předtím.

Můžeš mi, prosím, blíže specifikovat vaše požadavky? Termín únor/březen, chápu. Ale jak dlouhá doba pobytu? A co zavazadla? Mohou být odlety z Vídně nebo Mnichova?

Díky za doplnění. Obratem se Ti pokusíme něco sympatického ulovit. :slight_smile:

Ahoj, díky moc. Ještě jsem poptala i v Invii. Uvidíme, jestli se s něčím vytasí. Já jsem jim tam ty zájezdy proklikávala a dívala jsem se na lety, a máš pravdu, že ty přímé jsou skoro všechny pryč. Zkusím, uvidím, dva cestující jsou děti 3 a 5 let, sice zvyklé na dlouhé lety, ale i tak… Doba pobytu aspoň týden čistého času bez cesty, max tak kolem 14 dní. Odlet asi může být odkudkoli, nejčastěji létáme z Vídně (bydlíme v Brně – poslední zatáčce před Vídní). Ještě jednou moc děkuji.

Ahoj Zuzko,

asi nejzajímavější na únor/březen momentálně budou letenky od Turkish Airlines. Termín od 7. do 17. března, odlet z Vídně, cena 16 011 Kč/os. (dospělák) a 14 129 Kč/dítě >> REZERVUJ ZDE

Výstřižek5

Cena by šla stáhnout i na 14 tisíc Kč, ale to se bavíme o kombinaci Air France a Kenya Airways, která znamená dva přestupy na cestě většinou dlouhé čekání v Nairobi. :smirk: Tomu bych s malými dětmi spíše vyhnul…

Ahoj Antoníne,

moc děkuji a omlouvám se, že jsem se delší dobu neozvala. Ještě jsme museli nakonec šoupat termíny a vypadá to, že bychom mohli odletět až po 10. březnu. V ideálním případě bychom se ale chtěli vrátit zpět plus mínus do začátku ramadánu, což nám nedává zase tolik času. Pokud jde o let, je to opravdu hodně hodin se dvěma malými dětmi. Přemýšlím, jestli by nedávalo větší smysl letět třeba přes Dubaj, a udělat třeba den dva přestávku v Dubaji a pak pokračovat na Zanzibar. Myslíš si, že bys něco takového uměl najít? Budu moc vděčná za pomoc.
Moc děkuji. Zuzana