Letenky do Belgie

Zdravím,

Potřebuji letět do Bruselu 3. Ledna pouze jednosměrná letenka prave vím ze Praha omezovala spojení ale na Skyscanneru jsou pořad uvedené lety v daný termín. Nevím teď zda letět z Prahy nebo Vídně aby let z Prahy na poslední chvíli nezrušili.

Díky za odpověď

Ahoj Štěpáne,

momentálně je přímé spojení z Prahy do Bruselu přerušeno, nicméně bude opět obnoveno před vánočními svátky a minimálně po jejich dobu dostupné bude (poptávka si to žádá).

Při cestě z Prahy máš reálně dvě možnosti – letět přímo na hlavní letiště “Zaventem” s Českými aeroliniemi nebo využít letů Ryanairu na “Charleroi”.

Na základě zkušeností s rušením letů ČSA během podzimu bych rozhodně volil druhou variantu. Nikdo Ti v současné turbulentní době samotný odlet 100% garantovat nedokáže, ale u Ryanu je dle mého názoru ta šance daleko vyšší (provoz na lince dočasně pozastavili teprve v polovině listopadu). Jednosměrka do Bruselu momentálně vychází na hodně pěkných 776 Kč. Osobně bych to risknul a tuto cenu bych letenku koupil (určitě přímo na webu aerolinky) již nyní…