Letenky Evropa - Malajsie

Dobry vecer, shanime, zpatecni letenky z Prahy a okoli (Viden, Mnichov, Budapest atd.) do Malajsie (Kuala Lumpur, Langkawi pripadne i Singapur). Cesta tam v rozmezi od 28.12. 2019 do max. 3.1. 2020 a cesta zpet od 31.3. 2020 do cca 10.4. 2020. Samozrejme za co nejnizsi cenu. Neměl by prosím někdo nějaký tip, kde by se daly najít? :slight_smile: Děkuji!

Ahoj Bjoffe,

aktuálně bezkonkurenční ceny na této trase nabídnou China Southern Airlines z Vídně. Třeba tato open-jaw letenka po ose Vídeň - Guangzhou - Kuala Lumpur (2/1) a Langkawi - Guangzhou - Vídeň (2/4) za 10 532 Kč.

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek1

Vzhledem k čínské vízové politice si však dejte velký pozor, aby se v případě routingu na trase Vídeň - Guangzhou jednalo o lety s označením CZ6022 & CZ6021 (pouze tyto lety mají výjimku a není třeba řešit čínské vízum).

Ahoj,

díky moc za odpověď a tip.

Chtěl jsem se zeptat, u letu z Langkawi do Guangzhou to hlásí “sedadlo nelze zvolit”. Nemáš náhodou zkušenost, jestli to znamená, že je to plné atp.?

Zkousel jsem vyhledavat i Evropa - KL - Evropa, ale bohuzel jsem tak vyhodne letenky nenasel. Hledam spatne, nebo je jeste nejaka moznost v pozadovanem terminu, kterou nevidim?

Diky

Ahoj,

v Tebou nastíněných termínech je to skutečně nezajímavější možnost z pohledu cena/výkon, na kterou při letech ze střední Evropy do Malajsie dosáhneš. :slight_smile:

Jestliže na některé segmenty nelze zvolit sedadlo online během nákupu, napiš nám po vystavení letenek a my se na to podíváme (zatím vidím, že máte rezervaci, která čeká na úhradu)! Místa v letadle rozhodně ještě jsou, no stress.

Ahoj,

super, díky za info.

JJ, rezervaci uhradíme dnes. Je tam deadline do 1. 11. 2019.

Díky moc a pěkný večer.

Ahoj,

tak zaplaceno. Udělali jsme ještě jednu rezervaci VQFXHA, jelikož vyšla levněji a zaplatili tu.

Jinak, ještě tam zůstala nezaplacená rezervace ze včerejška pod číslem KCXW0F. Je možné jí zrušit? Pokud ano, tak kde? Nenašel jsem.

U zaplacené rezervace VQFXHA jsme nezarezervovali místa. Je možné získat na všech letech ještě místa vedle sebe. Jak a kde bych mohl dodatečně rezervovat? Prosím případně o přímí kontakt.

Díky a pěkný večer.