Letenky leden-brezen pro 4 členou rodinu

Zdravim,prosím o pomoc s hledáním levných letenek … Ze zemí kam bychom rádi máme trochu jiná kritéria než cestovatele bez dětí. Doba letu by neměla přesáhnout 8hod a země by měla být bezpecnou . Cestujeme každou zimu minimálně na 3-4 týdny v rozmezí leden-brezen takže termín letenek je nám úplně jedno. Myslíme si na na sri-lankun například s přestupem v Dubaji,Portugalské azorské ostrovy nebo cokoli jiného kde bude přívětivé dlouhý let ,v době covidu tam bude povoleny vztup. Předem moc děkuji za váš čas Petra

Ahoj Petro,

Srí Lanka zatím pro cestovatele otevřená není a její otevření v prvním kvartále roku 2021 je velmi nejisté. Pokud by doba letu neměla přesáhnout avizovaných 8 hodin, tak stejně budeme muset zůstat nedaleko evropského kontinentu. Napadají mě i Tebou zmíněné Azorské ostrovy, Madeira, Kanáry – aktuálně všude povinný test před cestou, ale po návratu do ČR bez testu (nicméně to se vše může v horizontu iks týdnů změnit).

Na rovinu Ti momentálně poradím s nákupem letenek počkat. TAP z Prahy osekal letový řád a zmizely i akční letenky na uvedenou Madeiru, resp. ty Azory za cca 4-5 tisíc Kč/os. Na Kanáry momentálně létají přímo jen Smartwings s cenami kolem 8 tisíc Kč/os. (alternativně lowcosty jako Wizz Air a Ryanair z Vídně). Pokud jsi takto flexibilní a neplánujete letět v brzkých týdnech, doporučuji zatím počkat a sledovat situaci. Ideálně si stáhni naši appku s hlídačem levných letenek (easy filtry) – pak už Ti žádná super akce neunikne. :slight_smile:

Kdyby se ani v lednu nezdála dovča vyřešená, klidně napiš znovu a zkusíme Ti poradit!

PS: Dostupné destinace + tipy na letenky pravidelně aktualizujeme také v tomto přehledu.