Letenky na západ USA a z východu USA zpět do Evropy

Dobrý den, chtěli bychom jet letos s rodinou (2 dospělí, 3 děti - 14, 22, 24 let) na konci července (případně na začátku srpna cca 24.7.-2.8.) na západ USA, můžeme jet z Prahy, Vídně, Mnichova, Frankfurtu, Berlína, Drážďan… a přílet do San Francisca, Denveru, případně Las Vegas, Los Angeles, San Diego… Kolem 20.8. bychom chtěli letět zpět z NewYorku na stejné evropské letiště, ze kterého bychom v červenci odlétali.

Prosím o radu s letenkami, hledáme to nejlevnější, ideálně, kdyby byla cena letenek včetně odbaveného zavazadla a pohybovala se kolem 15-18 tis. případně, kdyby šlo zavazadlo dokoupit za nějakou rozumnou cenu.

Krásný den,

jednou z možností je letět z Prahy do San Francisca a zpět z New Yorku s Turkish Airlines. Výhodou této aerolinky je bezesporu to, že si s sebou můžete vzít rovnou 2 ks odbavených zavazadel. Cena je o něco vyšší (23 800 Kč), ale vůbec není špatná vzhledem k tomu, že se jedná o lety z Prahy během letních prázdnin. Další možností je kombinace KLM a Delty, kdy se do Prahy vrátíte přímým letem a cena je 19 300 Kč (zde si budete muset odbavené zavazadlo přikoupit).

Přeji krásnou dovolenou.

1 Like