Mallorca v září 22 pro neočko

Ahoj,
Chci se zeptat na září na Mallorce. Nemáte nějaké predikce, jestli se tam bez očkováni dostaneme :grinning:? A zpět samozřejmě :blush:

Koupit letenky nebo raději počkat?

Děkuji a krásné dny!

Ahoj Evo!

Věsteckou kouli samozřejmě nemáme, ale na 99 % to problém nebude. Aktuálně je cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) volné a kdyby se pravidla zpřísňovala, uděláte si před cestou negativní test. :slight_smile:

Osobně si ale myslím, že do konce hlavní sezony (tj. září) se zpřísňovat nebude. :wink: Pro jistotu můžeš sledovat našeho aktualizovaného průvodce cestováním do Španělska.

Co se týče letenek :airplane: tak bych situaci asi nepodcenil a podíval jejich aktuální cenu už nyní. :slight_smile: Ideálně asi na Ryanair z Prahy / Drážďan / Norimberku / Bratislavy / Vídně.

Díky Tondo! Koupíme to, nakopls nás.

Mám nějaké kredity u wizzair za zrušeny let, tak jsem uvažovala o nich. Nevím, jestli se daji převést na peníze…? Ani tam nikde nevidím expiraci…

Měj se krásně

Wizz Air bohužel na Mallorcu létá (pokud uvažujeme okolní letiště pro ČR) pouze z Katowic.

Daleko pestřejší paletu odletových letišť najdete u Ryanairu.

PS: Kredity se na peníze dají převést (pokud byl let zrušen ze strany dopravce), ale dostanete zpět opět 100 % původně investovaných prostředků (nikoliv 120 % jako v případě kreditu).