Malorka v srpnu - ubytování pro 6 lidí

Ahoj všem, může mi někdo poradit s ubytováním na Malorce pro 2 dospělé a 4 děti? Termín začátek srpna na týden. Díky

Ahoj Honzo,

no jedná se o hlavní sezónu, tak se bojím, že se na nějakou hezkou cenu nedostaneme. Zároveň se cena bude odvíjet od konkrétního data, od věku dětí, od vašich požadavků a od budgetu.

Hodně pěkný ubytko je tohle: http://zalet.si/qOosVh. Špatně ani nevypadá tohle ubytko: http://zalet.si/9viDMS

Jíťa

Ahoj,
díky za odpověď, termín hledám od 5.8.-12.8. děti jsou ve věku 10, 12, 12 a 16 let, takže už nejsou úplně malý, jediný požadavek je asi na to mít tam klimatizaci, vím jaké tam je vedro a bez ní by to bylo peklo :slight_smile: Našel jsem zatím hotel cca za 64 tisíc s polopenzí nebo 41 tisíc přes Airbnb, ale jen ubytování bez jídla, rád bych se ale dostal na nižší cenu pokud to jde… ale vím, že to v sezóně nebude asi jen tak… spíš jsem se ptal jestli někdo nezná někoho, kdo tam ubytování poskytuje - vím, že tam takhle podnikají i češi nebo jestli někdo nezná nějaké slevové akce na servery typu booking.com atd.

Zatím děkuji, Honza

Honzo,

to se těžko doporučuje :slight_smile: . Je pravda, že je hodně lidí, co tam takhle podniká, ale většinou se jedná třeba o nabídku jednoho pokoje pro 2 osoby. Pro 6 osob už je to fakt ojedinělý.

Zkus ještě kouknout na airstop - jsou to nabídky německých CK a často se tam dostaneš na poloviční ceny než je třeba nabízeno u nás v ČR, i včetně letenek.

Jinak bych zkusila sehnat slevu na Booking (až těch 15 %) a bukla něco tam, případně teda na tom AirBnB.

Jíťa

ahoj,
kde se dá sehnat ta sleva na bookingu? 15% by bylo lepší než nic :slight_smile: díky zatím za informace :slight_smile:
Honza

Zdarec Honzo,

10% slevu získáš třeba přes tento odkaz! :sunglasses:

Ahoj, já už mám program Genius a nějaká sleva tam je… i když mě to přijde dražší než třeba přes hotels.com

Tydle “bookingovský slevy” fungujou na bázi cashbacku. Tzn. že těch 10 % z celkové ceny pobytu se Ti na kartu připíše zpětně po jeho úspěšném absolvování (slevičku tedy neuvidíš přímo v době nákupu). :slight_smile:

Jasně, na Hotels občas ulovíš :fishing_pole_and_fish: i lepší ceny než na Bkngu. Určitě je dobré jednotlivé agregátory porovnávat i mezi sebou.