Mexico unor

Ahoj,dobrý den. Chceme s rodinou vyrazit na 14 dni do Mexika. 4-5.2 - 19.2, nějaké lety(nejlépe 17hodinove s 1 přestupem, hlavně s odbavením jednoho zavazadla pro cestu tam i zpět) by se našly?koukala jsem ale všechny jsou bez odbaveného zavazadla a nedohledala jsem nikde cenu při dokoupeni. Děkuji moc :raising_hand_woman:

Ahoj Petro,

odkud je možné odlétat? Pouze z Prahy nebo i z okolních letišť (např. Mnichov nebo Vídeň)? To odbavené zavazadlo potřebují všichni cestovatelé (kolik vás bude?) nebo jen jedno na celou skupinku?

Většina aerolinek nabízí nejlevnější letenky v “light tarifech” bez odbaveného zavazadla. To lze později přidat do rezervace (cena se pohybuje kolem 1 300 Kč/ks/směr). Někdy se ale vyplatí rovnou koupit letenky ve vyšším tarifu, který již odbavené zavazadlo obsahuje, rovnou. :slight_smile:

PS: Doplň nám otazníky výše, prosím, a zkusíme něco prima vymyslet. :sunglasses:

Letime rodina děti 13 a 9, odlet možný z Berlína nebo Frankfurtu. Bohatě nám bude stačit jedno odbavene zavazadlo na skupinu tam i zpět.

Ještě jsem se chtěla zeptat, když se poletí napr. přes Dallas, zda je nutné zavazadlo při přestupu odbavovat/nechat prohlížeči opětovně v USA? Děkuji za odpověď

Ahoj Petro,

úplně skvěle teďka vychází letenky via promo akci aerolinek IAG (Finnair, Iberia). Z Berlína půjde Mexico City přesně v termínech, kdy plánujete letět za 9 047,- Kč/os. (s příručním zavazadlem). >> REZERVUJ ZDE

Výstřižek5

Letenku pro jednoho dospěláka v tarifu s odbaveným zavazadlem, pak zakoupíte separátně za 11 873 Kč.

PS: Odbavené zavazadlo Vám v tomto případě poputuje až do cílové destinace. :slight_smile:

Ano, v případě letů via USA je třeba zavazadlo na příletu vyzvednout (byť se jedná o pouhý přestup)…