Pes do letadla, s kým?

Malej pes do kabiny, který společnosti doporučíte, kamkoliv do tepla v létě a levně.
Kdybych si mohl vybrat destinaci, tak Mexiko nebo USA, ale je to jedno, prostě do tepla ideálně k móři.

Zdravím Gustave,

a na jak dlouho by to mělo být? Týden, čtrnáct dní?

měsíc až dva …

ještě drobnost, vybírám destinace kde lez rozbít stan a vařit na ohni tak je i ideální aby to nebyla vysloveně poušť ale aspoň trochu zalesněný a nebyl sem tak tolik na očích, většinou se na podobných dovolenkách živím dary moře resp. tím co si ulovím, tak by tomu měly odpovídat i místní podmínky a zákony což ale není podmínkou

To bych viděl na nějakou Gruzii nebo třeba Norsko, nicméně do léta bych s tímhle ještě počkal, jak se to bude vyvíjet. :slight_smile:

Norsko? Gruzie? To mám chápat jako pokus o vtip? Ad jedna je tam zima i v létě ad dvě je to opačnej směr než sem psal, chci na Jih, 40°C ve stínu je skoro teplo, ale jen skoro. Mexiko jižní část, přinejhorším Texas, Florida, Kalifornie, super jsou Panenské ostrovy, ale tam se lítá draze. Možná bych zkousl i Řecko, Španělsko atp.
Problém je, že nikde na bookovacích serverech levnejch letenek, není možné řešit psa.

Ahoj Gustave,

v letmé orientaci “s jakou aerolinkou” a “za kolik” by měl posloužit tento článek věnovaný “létání se zvířaty”.

četl jsem ale nic kloudnýho se tam nepíše, otázka “s Kým” v názvu tématu je zásadní, ale asi na ní nezná nikdo odpověď, on je ten článek starej 2 roky a takové informace jsou irelevantní

Jestli chceš cestovat se psem v kabině, umožňuje to jakákoliv velká aerolinka viz článek. Je to strašně moc specifické vyhledávání, asi jako kdyby bylo vyhledávání podle toho, jestli si můžu vzít do letadla rybářské pruty.

Já bych si vybral destinaci a podle toho řešit s nějakým prodejcem letenek/aerolinkou, kde to jde před zaplacením prověřit, jestli se tam dá přidat do rezervace.

stále si nerozumíme, systém kterej navrhuješ nezajistí levný letenky, jde mi o nalezení způsobu jak skloubit vyhledávání levných letenek s jistotou že do éra dostanu i psa, kdyby mi o tohle nešlo, tak nejsem tady na tomhle fóru a jdu si koupit první letenku která na mě vypadne na googlu

Na tohle je potom jednoduchá rada - vyhledat si levnou letenku a zkusit, jestli bude místo i pro psa. Pokud ano, je vyhráno.

Jak moc jednodušeji by se vyhledávalo, kdyby u těch společností byla ikona psa, tedy že psi berou

Dostat to do výsledků takovej problém není, nicméně přeprava psa podléhá u každé aerolinky individuálnímu schválení. Proto to nemůže být nikdy ve výsledcích.

to sice chápu, ale jen díky psu, jsem s vyhledáváním na úrovni před internetem, prostě data který aktuálně získám nemají žádnou vypovídající hodnotu
A najít na Internetu aktuální informace o tom, které společnosti berou psi, taky nelze