Pobytovka Maledivy

asie

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli je tady někdo, kdo byl na pobytové dovolené Maledivách na vlastní pěst - bez cestovky, jestli je to vůbec možné. Chci se zeptat, jestli se já jako jedinec, který si vše bude bookovat sám se může dostat na lepší cenu, než za jakou mi to dokáže nabídnout cestovka. Vím, že cestovkám hotely obvykle umí nabídnout lepší ceny a podobně.

Zatím jsem si dělala trochu průzkum, tady zájezdy Maledivy jsem si našla, že 10denní pohyb se pohybuje okolo 35 tis. Je zde teda někdo, kdo tam byl a uměl si cenu trochu stáhnout? :slight_smile:

Děkuji za odpovědi, Lenka

Ahoj Lenko,

hodně záleží, jaký standard od ubytování na Maledivách očekáváš. Pokud vyžaduješ nějaký luxus, plnou penzi a kýčovité ubytování, tak asi doporučuju jet s cestovkou. Pokud ti nevadí bydlet v malém pokojíku (ničím nezajímavým,ale čistým), tak se určitě dostaneš na nižší cenu, když si to zařídíš sama, jelikož cestovky tahle jednoduchá ubytování nenabízí. :slight_smile:
Počítej s tím, že letenka tě vyjde kolem 15 tisíc a pak už jen koukni na možnosti ubytování třeba na bookingu, zda by se ti tam něco líbilo. :slight_smile:

Jen pozor, na Maledivách patří mezi jednu z nejdražších položek transfer z letiště na ubytování a zpět. Pokud si vybereš teda ubytko někde na vzdáleným ostrově, můžeš zaplatit klidně i několik tisíc jen za dopravu do hotelu. :wink:

Určitě si vystačíš i s polopenzí, není třeba si dokupovat plnou penzi.

Je to tedy hodně o tom, jak moc je kdyžtak člověk ochoten upustit od svého komfortu. :sunny:

Jíťa