Přelom únor/březen - letenka na Tenerife

Ahoj,
ráda bych na přelomu února a března odletěla na cca 14 dní na Tenerife. Ať koukám, jak koukám, cenově nejlépe vychází lety s Ryanairem. Nepomohl by mi někdo najít nějakou jinou levnou variantu pro dva s odbaveným jedním zavazadlem? Odlety preferuju z Prahy, ale jsme schopni dojet i do Norimberka, případně Mnichova.
Díky moc :slight_smile:

Čego Jani,

jestliže z Prahy, tak tady je výběr dost omezený a nějak solidně (bez dlouhých přestupů + s odbaveným báglem) to půjde prakticky jen se Smártama za 7 papírů na hlavu ( s báglem 8K).

Spíš bych se proto přikláněl ke Corendonu z Norimberku za 4 770,- Kč/os. včetně odbaveného zavazadlav termínu 2. - 16. února. :slight_smile:

Anebo ještě levněji z Vídně právě s Ryanem, resp. Laudou na Tenerife 18. března za 42 € a zpět s Wizz Airem 31. března za 50 €. Suma sumárum 92 € aka 2 322 Kč/os. To je velká pohoda! :fire: 1 ks odbaveného báglu do dvojice pak vyjde na 25 € + 45 € (extra příplatky)…

Ahoj Tondo,

díky za pomoc. Bohužel oba termíny se nám nehodí… začátek února a konec března už nemůžeme… Ale zkusím se ještě podívat na ten Corendon z Norimberka, jestli tam nenajdu na ten přelom měsíců nějakou levnější variantu. O téhle společnosti slyším prvně :smiley:

Každopádně díky moc :wink:

Pokud hledáte spíše přelom, pak bych na TFS letěl z Norimberku právě tím Corendonem 23. února za 93 € a vracel se 8. března s Tujkou opět do Norimberku á 110 € s příručákem / 140 € s odbaveným.