Přestup v Kataru

Dobrý den. Máme v Kataru přestup 9.5 hodin. Je lepší prohlídka od společnosti Qatar nebo si udělat výlet sami? Máte někdo zkušenosti?

Dobrý den, Ivano,

prohlídky od Qataru jsou fajn, ale nejsou zdarma, takže doporučujeme zvážit, jestli vám to za ten poplatek stojí. Více info o tours od Qatar Airways najdete v našem článku: https://zaletsi.cz/zdarma-prohlidka-mesta-pri-prestupu/

Týna

Tak nám Qatar zrušil část letu a nedal žádný náhradní let. Email nemají a na tel v Praze je anglicky mluvící.

Ahoj Ivano,

v případě zrušení některého segmentu z původního itineráře máte právo na bezplatné přebookování. :slight_smile:

Pokud jste letenku kupovala u některého ze zprostředkovatelů, bude třeba kontaktovat tohoto obchodníka. Jestliže jste letenky kupovala přímo na webu Qatarců, musíte se obrátit na ně → viz sekce “Kontakt” v našem průvodci.

Bohužel jediné spojení je telefonické a v angličtině. Tak jsem zrušila a oni nám vrátí jenom část peněz skoro 400 euro si nechají. :cry::cry:.

Ano – komunikovat s dopravce je nutné v AJ.

Pokud dojde ke zrušení některého ze segmentů, máte možnost re-bookingu zdarma nebo plné vratky. Vrácení pouze části peněžních prostředků neodpovídá Vámi popisované situaci…

Pokud AJ nevládnete, poproste někoho ve svém okolí, aby na linku zavolal a změnu domluvil. Případně se zkuste podívat do “Manage my booking”, jestli Vám tam nějakou alternativu dopravce sám nenabídl.