Půjčení auta na letišti v Algheru

Ahoj, nedaří se mi uhradit rezervaci auta u Rentalcars.com. Vyzkoušela jsem kreditní i debetní kartu několika bank. Objeví se mi hlášení, že se transakce nezdařila, ať použiji jinou kartu… Na tel.č. pro ČR mi po dlouhém čekání operátorka společnosti sdělila, že jejich platební brána nemá požadované zabezpečení a proto platby neprojdou ani, když je zadá ona sama. Jak tedy hradíte pronájem vozu? Jsem bezradná uvítám jakoukoli radu. Děkuji.

Ahoj SK,

situace, kterou popisuješ, je divná. :see_no_evil: Napadá mě jedině zkusit vybrat jinou autopůjčovnu na Sardinii. :slight_smile:

Auťáky standardně bez problémů rezervujeme přes náš vyhledávač napojený právě na Rentalcars.

PS: Případně zkusit přímo web dané autopůjčovny napřímo.

Děkuji za radu. O rezervaci, která se jevila výhodná, jsem přišla. Nová proběhla již standardně, ale byla dražší o 3 tisíce u jiné autopůjčovny. Co se dá dělat. Stále se učíme.

Tady se nabízí otázka, jestli byla ta “výhodná” nabídka od dané autopůjčovny v době rezervace stále aktuální (nešlo ji uhradit a krátce poté je nabídka již vyšší)…

Každopádně si Sardinii užijte. :slight_smile: