Řecko a namátkové testy

Ahoj, chci se zeptat jestli nevíte jak intenzivně a celkově jak probíhají namátkové testy v Řecku (konkrétně Athény)? Měří se jen teplota nebo vám skutečně strčí tyčinku až do mozku? :sweat_smile: popravdě mě testy na covid dost děsí a snažím se jim vyhnout jak jen to jde.
Díky za odpověď.

Ahoj, na FB jsem četla zkušenosti jedné paní cestovatelky, že hlásí, že jsou testy jen namátkové, ale ve skutečnosti jde na testy polovina lidí. Vyloženě si z té skupiny vybrali polovinu bez předem určeného klíče.Oni jeli jako skupina deseti lidí a testovali jich pět z nich. Obávám se, že letos při cestě do zahraničí se mnoha omezením nevyhneme a to včetně strkání tyčinek do mozku. Můžeme jen doufat, že to bude jen na cestě tam a ne i na cestě zpět. Přeji hezkou dovolenou!

Testy jsou skutečně namátkové. Zdali si vyberou Tebe nebo někoho blízkého, závisí skutečně jen na náhodě a nelze to nikterak ovlivnit.

Tak mám aktualizované informace: testy probíhají namátkově dle QR kódu, který Ti vygeneruje registrační formulář vyplňovaný před cestou. Dělá se výtěr z krku a výsledky se dozvíš do 24 hodin od provedení. Do té doby bys měla zůstat o samotě a nechodit mezi lidi. :slight_smile: