Rezervace sedadel - Main Cabin

Zdravím,

koupil jsem si letenku s třídou „MAIN CABIN“ kde jsem si myslel že je v ceně i možnost rezervace sedadel. Bohužel dopravce – Student Agency , není schopna sedadla zarezervovat, byť u dopravce tato možnost je. Odbavené zavazadlo v cenně vidím. Jak správně při rezervaci sedadel postupovat?

Děkuji

M.

Zdravím Martine,

Student Agency je pouze agentura, která letenky vystavila. Dle názvu tarifu usuzuji, že poletíte s American Airlines nebo Delta Airlines – můžete mi, prosím, tuto informaci potvrdit? :slight_smile:

Potom Vám budu moci relevantně poradit.

Zdravím, děkuji za reakci, ano jedná se o American Airlines, let do Vancouver.

Pokud daný let není nikým codesharovaný (tj. reálně ho nebude obsluhovat jiný dopravce), měla by u tarifu “Main Cabin” být možnost vybrat si místo v předstihu – samozřejmě bezplatně.

Jestli Vám u SA nechtějí vyjít vstříc, zkuste si udělat seating sám skrze záložku “My trips” přímo na stránkách aerolinky. :slight_smile: K přihlášení se do správy rezevace Vám postačí jméno s příjmením a číslo rezervace (od SA jste určitě obdržel dva kódy: jeden agenturní a druhý přímo od dopravce – a právě ten zde použijete).

PS: Pokud Vám naše rada pomohla, nechte nám pěknou recenzi na Googlu. :slight_smile:

Děkuji za odpověď, bohužel ani tady sedadla bezplatně rezervovat nejdou. Vůbec tedy nevím co jsem jsi za peníze připlatil.

Martine, ještě mě napadá, že bezplatný výběr sedadla bude umožněn až během online check-inu. Ten v případě letů s American Airlines začíná 24 hodin před časem plánovaného odletu. Zkusil bych si tedy preferované místo vybrat právě těsně před odletem.