Ryanair - vrácení peněz

Zdravim cestovatelske bohy. Mam takovy problem s Ryanair. Minuly rok v dubnu jsme s kamaradama koupili letenky. Penize (6700kc) nam nevrátili, ale poslali nam voucher. Nedávno jsem zkusil znova zaslat zadost o vracení penez. Dnes prislo, ze posílají penize zpet a ze je voucher neplatný. Jenze oni v emailu pisou částku 284,45kc. Diky moc za rady jak mam postupovat.

Zdrc Honzo,

kupoval jsi letenky přímo přes web aerolinky nebo přes nějakého zprostředkovatele?

My jsme s Ryanem napřímo žádné větší problémy nikdy neměli (desítky rezervací). Když něco dlouho trvalo či nešlo podle plánu, stačilo zaurgovat na “live chatu” a následně se proklikat přes robota na živou podporu. Skutečná vratka (nebo proplacený voucher) dorazila v řádu dní (max. týdnů u několika případů) a rozpor v částce nebyl. Ten rozdíl, co zmiňuješ ty je fakt divnej…

Můžeš mrknout na návod, jak ideálně kontaktovat Ryanair.

Diky za zpravu. Proklikal jsem se na live chat. Pry jsou to eura. Coz je super. Ale v emailu opravdu psali CZK. :man_facepalming: Uvidime co mi poslou na ucet. Jeste jeden malej problem a to, ze mi skoncila platnost karty, kterou jsem to kupoval. :joy: snad to nebude problem.

1 Like

Super! :slight_smile: Tak budeme držet palce, ať kačky vrátí co nejdříve a můžeš je zase dobře investovat do jiných letenek. :muscle:t5::sweat_smile: