Wizz Discount club

Ahoj,
rád bych se zeptal - je možné koupit 3 letenky v rámci jedné rezervaci a zároveň použít WDC standard na dvě letenky? A třetí za plnou cenu? Nerad bych platil členství zbytečně a skupinové se nevyplatí…

Díky
Honza

Ahoj ghoste,

v rámci rezervace letenek s WDC (základní varianta) lze slevu uplatit na dvě osoby, a proto je třeba dělat rezervaci právě pro dvě osoby. Třetí letenku zakup za “full cenu” na separátní rezervaci. Není v tom žádný zakopaný pes, který by vám cestu jakkoliv znepříjemnil. :slight_smile:

Ahoj,
dnes jsem to tak udělal a bohužel mi systém nějak vyblokoval místa vedle první rezervace (možná úmyslně - nevím), takže nesedíme vedle sebe. Jinak je to vpohodě, ale šlo mi hlavně o tohle :slight_smile:

Pokud si za seating extra nepřiplatíš, tak jsou místa stejně udělována náhodně až během online check-inu.

Tady mě napadá, nevybral jsi původně nějaká místa, pak se v rezervaci vrátil zpátky a začal s novou? Ona ta původně vybraná místa zůstanou ještě pár minut “vyblokovaná”, než systém pozná, žes rezervaci nedokončil…

Za místa jsem připlácel. Je zvláštní, že nejdříve jsem dělal rezervaci pro jednoho - místa byly volný všechny 3 a hned pak jsem dělal rezervaci pro dva a místa už nebyly dostupný. Ale po nějaké době se zase obejvily, tak nevím :confused: kdo ví :slight_smile: moc děkuju za rady. Můj počáteční dotaz byl totiž kvůli tomu, že letíme s dvouletou dcerkou a nedošlo mi, že tu slevu v rámci wdc můžu uplatnit na ní a pak koupit druhého dospělého :wink:

1 Like