Wizzair změna data a destinace

Dobrý den, poradí někdo prosím? Potřebuji rychle vyřešit odbavené 2 lety z Prahy na Sicílii s Wizzair placeno z Wizzkreditu 5700 czk vč. vybraných sedadel-polatky za ně. Musíme dovolenou narychlo zrušit a já nehodlám platit 83eur/os/1cesta vlastně x4! Tak přenýšlím, jestli se vůbec vyplatí přepis jiné destinace nebo data nebot jestli dobře chápu je to také za poplatek nevím kolik snad 31 až…41eur opět za každou cestu a každou osobu tj. x4 . Pokud vybaru letenky levnější vrátí mě rozdíl v původní ceně? Dle mě se nevyplatí žádné rušení z naší strany. Děkuji-spěchá. Pokud by někdo měl zájem a přepis byl možný je to 24.8. až 31.8. Catanie. díky moc…ještě přidávám poznámku…byla jsem mile překvapena, že ERV mě vrátilo na mou žádost již zaplacenou částku cestovního pojištění na bankovní účet.

Zdravím Judy, podle mě nejlevnější možnost, co s tím půjde vymyslet, je vybraný nový termín na Sicílii s Wizzairem a změnit tak datum. Přepis nebo prodej je na 99 % ztráta času, to se skoro nikomu nikdy nepovede.

Dobre ale na prepis data jdu ja stranky otevru zmeny a tam bylo jmeno apod…vzdy je poplatek no a me tyto letenky za 5700 komplet pote vyjdou o 4000 korun vice plus nove odbaveni poplatek sedaky plus 1000 atd. A vybrat levnejsi let jina destinace to wizz asi nevrati ten rozdil ze? 4000 je fakt moc a pri zkusenostech s wizz fakt nevim.

Ten poplatek za změnu termínu není tak velký ne? Vybrat jinej let tak si Wizzair ten rozdíl nechá. :frowning:

Divejte 5700 necham propadnout ztratim nebo zmenim datum na dve osoby a zpatecni let to dela 84 eur x4 plus novy check in sedaky tj plus 1000 ma to cenu? A vim ze az pristi rok . Ted uz ne. Orotoze 83 eur na 1 osobu a 1 let. Tj.2 osoby 4 lety. Skoda no. Zamestnavatel manzela mu dovolenou proste zrusil.

To je mi líto. :frowning: Jestli dovolenou zrušil zaměstnavatel, měl by vám proplatit náklady na dovču.

Haha urcite ne ale v kazdem pripade dopis a zadost dostane.

Jeste 1 napad…zmenit to na destinaci kde je nadeje ze wizzair zrusi kvuli covidu ci nezajmu…pak by prislo na wizzucet 120% komplet zpatky. Jeste bych vydelala…ktera to destinace muze byt…pokud to takto jeste funguje. v teto chvili nevim.

Tenhle vabank určitě hrát jde, ale je to na vlastní riziko. :smiley: Zkusil bych nějakej listopadovej Kypr nebo středení rotace Kutaisi, jestli už nejsou zrušené.