Změna letu - TAP Portugal

Dobrý den,
za cca měsíc máme odletět z TAP Portugal do Mexika s přestupem v Lisabonu. Před pár dny nám oba lety z Prahy do Lisabonu změnili a to tak, že první nám nenavazuje na přestup do Cancúnu. Česká pobočka TAPU nám nabídla, že můžeme odletět o den dříve nebo později, což nám ale nevyhovuje. Nabídla jsem možnost, že se do Lisabonu dopravíme jinou společností, ale to mi zavrhli. Snažila jsem se spojit s někým z TAPU, ale nikdo semnou nekomunikuje.
Máte s tím někdo zkušenost? Vím, že se jedná o jednu letenku, ale neexistuje možnost refundace peněz cesty Praha - Lisabon, abychom mohli letět v čase, který nám více vyhovuje?
Budu ráda za jakoukoliv pomoc.
Zdraví cestovatelka Iveta :slight_smile:

Dobrý den, Iveto,

komunikace s českým zastoupením aerolinky TAP je skutečně v dané situaci nejefektivnější řešení nastalé situace. :slight_smile:

Dopravce dělal změny v letovém řádu, které bohužel mnoha cestovatelům narušily původní plány. Nezbývá než akceptovat návrhy na nový itinerář, které Vám poskytlo české zastoupení aerolinky, anebo žádat refundaci letenek. Žádné další možnosti tady bohužel nejsou… :see_no_evil:

PS: Nechat si vyrefundovat pouze část cesty není proveditelné, stejně jako nastoupení až na let Lisabon – Cancún (vypuštění segmentu Prahu – Lisabon by znamenalo propadnutí celého cestovního itineráře).