Změna letu Wizzair z Abu Dhabi do Dubaje

Ahoj, Wizzair nám změnil letenky a už nepřilétáme do Abu Dhabí, ale do Dubaje. Už to udělali i dříve kvůli přísnějším COVID opatřením v Abu Dhabí. A cestující pak museli přejíždět zpět a ještě se do Abu Dhabí prokazovat PCR. Nyní by měla být od listopadu všechna omezení ve všech emirátech zrušena. Nevíte jestli wizzair zajišťuje vlastní převoz autobusy do Abu Dhabí - nikde jsem se to nedočetl. Čeká nás kvůli nim noční přesun několika rodin s dětmi do Abu Dhabí a tak sháním všechny informace (zda hrozí PCR a jak se nejlíp dopravit - asi velký van taxi…). Díky a krásny den. FL

Ahoj,

Spojené arabské emiráty již všechna “COVID opatření” zrušily – více informací nalezneš v našem průvodci “Koronavirus v SAE”.

Handling cílové destinace mezi AUH / DXB není u Wizz Airu ničím neobvyklým. Naštěstí doprava mezi oběma emiráty není obtížná. Pokud jste větší skupina, využijte taxi nebo si objednejte shuttle. Jestliže byste rádi spoléhali na hromadnou dopravu, budete muset dojet z letiště do Dubaje (spoje E101 a E102 z Ibn Battuta Mall nebo E100 z Al Ghubaiba Station).