Změna letů Wizzair

Dobrý den,
měl jsem tři lety s wizzairem do řecka 4.7 a pak z řecka do itálie 18.7 a z itálie zpátky 19.7
všechny tři lety měli změnu. první let do řecka 4.7 jsem refundoval 120% na wizzkredit (změna na nasledující den)
jeste u další dvou zpátečních letů mi to tu změnu nenabízí … jeden let se posunul o 55 minut a druhý let mi přehodily z Malpesy v Itálii na Bergamore od taky 30 minut.

Volal jsem na linku na ceske číslo (pouze anglicky operator) a ted mi sdelil , že zmeny do 3 hodin v mramci booking jsou OK a nic s tím nenadělám?
Co to je za změny? dříve mi změnili klidně 5 minut a šly refundace.

Mám dva dotazy:
Jsou vubec někdy čeští operátoři na telefonu?
A kdy vešly v platnost ohledně podmínek změn ze strany Wizzair a jak to teď funguje? Asi máme smulu a ty lety propadnout? T ose je nevyplatí ani za tak velký poplatek stornovat…
A navíc minimalne ted jeden let kde byla zmena letiste by měl jít refundovat ?

Díky vše za zkušenosti a připomínky.

Ahoj Honzo,

s češtinou na infolince Wizz Airu od “doby covidové” již bohužel nepochodíš. Operátoři mluví anglicky.

Obecně platí, že když je ta změna markantní, máš právo na full-refund (čehož jsi i využil). Pokud je změna spíše kosmetická (jednotky minut), tak už tam, na rozdíl od dřívějška, nárok na refund bohužel není. :confused:

1 Like