Akce Rayner zmenit let

Víme, že se vaše plány mohou změnit, a proto jsme snížili naše poplatky za změnu letu u všech nových rezervací provedených před 30. červnem 2021 , u cest do 31. října 2021. Nyní můžete do 31. října 2021 provést až dvě změny letů za cestování. vám dává úplnou flexibilitu a klid.

Naše promoakce s poplatkem za nulovou změnu platí pro rezervace provedené po 10. červnu 2020. Ke změnám letu musí dojít nejméně 7 dní před původním plánovaným datem odletu. Může platit rozdíl v ceně letenky a produktu.
POZOR PROMO AKCE JEN PRO REZERVACE PO 10.6. ted jsem psala na rayner a drivejsi rezervace nejdou bezplatně zmenit -:frowning:

Ahoj Pino,

nejsem si jistý, zda Ti správně rozumím. Chceš změnit letenku u Ryanairu? Jaký byl původní termín letu a kdy jsi provedla samotnou rezervaci? :slight_smile:

O aktuální možnosti změnit letenky Ryanairu píšeme v tomto článku. Mrkni se na něj, třeba Ti pomůže objasnit některé otazníky.

Ano chtěla jsem změnit let napsala jsem na podporu rayner a bylo mi odepsáno bohužel bezplatně lze změnit let pouze u letenek zakoupených az po 10.6.

Bavíme se nyní o letenkách zakoupených letos nebo loni?

Nějak stále nerozumím problému. :see_no_evil: Aktuálně platí informace uvedené v článku, na nějž jsem zasílal odkaz výše. :slight_smile:

Ano bavíme se o letenkách zakoupených letos již teď máme zakoupené s odletem konec dubna a pokud by jsme chtěli bezplatně přesunout na květen nejde to akce na bezplatnou změnu letu je pouze u letu zakoupených až po 10.6.mi odepsala paní z Rayneru a tohle jsem u vás napsané neviděla.

Ano, ale u letenek zakoupených po 10. červnu 2020. :slight_smile: Viz webové stránky Ryanairu :arrow_heading_down:

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek5

Pokud jste letenky rezervovala letos a máte letět v závěru dubna lze letenky bezplatně přesunout na pozdější termín. Dle aktuální změnové politiky dopravce jste zproštěna poplatku za změnu, nicméně pokud bude rozdíl mezi původní a novou cenou letenky, tak ho musíte samozřejmě uhradit.

Změnu rezervace provedete jednoduše online. Po přihlášení zamíříte do sekce „Moje rezervace“, kde si zvolíte konkrétní cestu. Následně ve správě dané cesty zvolíte „Spravovat rezervace“ a z nabídky vyberete „Provést změny na mém letu“.

Případně Vám pomohou na online chatu (chatbot je jistota). Zde posílám návod, jak kontaktovat Ryanair.