Cesta napříč Asií: Nepál, Indie, Omán a Emiráty 4v1

Dobrý den, našel jsem inspiraci ve vašem článku https://zaletsi.cz/akce/cesta-napric-asii-nepal-indie-oman-a-emiraty-4v1/ s tím rozdílem, že na místo cesty z Dilí do Bombaje podnikl cestu k Taj Mahalu a do Džajpuru a zpěd do Dilí. Tudíž moje prosba zní jakou cestu zpět zvolit z Dilí do Prahy(evropy)? Klidně i s nějakou další zajímavou zastávkou. Moc děkuji a přeji krásný den. Pavel

Ahoj Pavle,

jestli správě rozumím, tak seš již na cestě a hledáš jak se dostat nejlépe z Dillí do Evropy? Od jakého data můžeš odlétat zpět a co routing – budeš spěchat co nejdříve do Prahy nebo by ses cestou nebránil ještě zastávce někde na Blízkém východě (Omán, Emiráty apod.) :slight_smile:

Ahoj, nene ještě nejsem zatím jen plánuji. Zkusím ti popsat svou ideální trasu. Zaujali mě ty letenky kolem 100e z Prahy do Nepálu v termínu 30.7. Tam strávit 2-3 dny poté let do Nového Dilí odkud vlakem výlet na Tádž Mahál a další zajímavosti v okolí. Dál už to naplánované nemám, ale rád bych byl zpět nejlépe v Praze kolem 8.-11.8. Co jsem tak koukal tak není uplně snadné se dostat za rozumné peníze a rozumnou cestou zpět. Jestli dokážete poradit budu velice rád.

Tak oprava…musel bych vyrazit už dříve, tedy 23.7. nebo 27.3. kdy jsou lety taky za 100e, protože musím být zpět v Praze nejpozději 6.-7.8.
Máš nějaký typ na výlet prosím?

Z Dillí zkus využít GO First nebo IndiGo na cestu do Abú Dhabí. A potom na začátku srpna z Abú Dhabí do Athén na křídlech Wizz Airu a následně s Ryanairem do Vídně.

V závislosti na konkrétních dnech jsme na cca 5-6 tisících Kč za cestu z Indie do střední Evropy + příjemný zastávky. :slight_smile:

1 Like

Děkuji za tip :wink: Ještě jedna věc a to covid podmínky. Nejsem si úplně jistý zda nebudu někde potřebovat před odletem covid test i když jsem plně očkován? Děkuji za odpověď.

Nepál i Spojené arabské emiráty zvládneš s očkovacím certifikátem.

Do Indie byl do včerejška potřeba negativní test, ale nově lze cestovat také s očkovacím certifikátem! Mrkni se k nám do průvodce “Koronavirus v Indii”.