Chyba při rezervaci

Ahoj. Ráda bych se zeptala , jestli nemáte někdo zkušenost s chybou při rezervaci.
Mám koupené letenky do Benátek odlet 12.4. a přílet 14.4. Dnes jsem při odbavení zakoupila sedadla a poté jsem se ještě rozmyslela , že koupím jedno zavazadlo 10kg. Jenže při zadávání objednávky mě to vždy vyhodilo zpět , že mám špatně datum narození . Opakovala jsem to třikrát. Když to konečně prošlo, zadala jsem odeslat a v té samé vteřině mi došlo, že jsem nějakým omylem zadala 4 20kg zavazadla tam i zpět. Letím s manželem a vnučkami.
No a stálo mě to 4999,- Bohužel mi ani nepřišlo potvrzení přes klíč a strhli to rovnou, protože už měli kartu ověřenou ale mě to banka ověřit už nedala. I to je nastavené ve prospěch prodávajícího, ale ochrana zákazníka není potřeba. Požádala jsem Ryanair o storno zaplacených zavazadel, ale sorry nejde to vůbec za žádných okolností. Jedno špatné kliknutí a máte prostě smůlu. Chtěla bych se jen zeptat, jestli se někomu stalo něco podobného a jak to dopadlo. Díky za odpovědi Alena

Ahoj Aranko,

komplikace při dokoupení služeb mě mrzí. Bohužel společnost Ryanair peníze za zakoupené služby nevrací. Na Tvém místě bych zkusila Ryanair kontaktovat přes live chat, třeba se poštěstí. :slight_smile:

To jsem zkoušela, ale mám smůlu. Ani takto v předstihu nemají žádnou opravnou možnost. Takže teď můžu tak akorát nabídnout 4x 20kg kufr se slevou do Benátek a zpět jinému cestujícímu :worried: