Extra seat Wizz Air Praha - Kutaisi a zpět

Dobrý den,
rád bych se zeptal. Letíme s ženou 26.9.2023 z Prahy do Gruzie Kutaisi a poté 10.10.2023 zase zpět.
Podařilo se nám sehnat letenky přímo u wizzairu za dobré peníze a tak jsme si vzali mezi námi extra seat navíc. Trochu si ale nevím rady co mám napsat za údaje při odbavení on-line. číslo dokladů atd. jméno cestujícího je extra seat tak jsem to vyplnil. Pokud vůbec neprovedeme u extra seat odbavení tak mám strach aby někoho mezi nás neposadili. Pokud tam vyplním nějaké vymyšlené údaje tak mám strach aby s tím neměli taky problém až jim budeme ukazovat palubní vstupenku. Letenky byli kupovány z jednoho účtu z mého, který u wizzairu mám. Ale extra seat byl kupován ze stejného účtu ale ne společně s našimi letenkami. Mohla by nastat nějaký problém při naší cestě? Případně děkuji za zprávu co a jak vyplnit? S pozdravem
Vlach

Zdravím, Lukáši,

Tvým dotazem se mi podařilo zaměstnat skoro celou kancelář, ale u nás se naštěstí vždycky najde někdo, kdo má cenné zkušenosti. :slight_smile:

U extra seat proveďte klasické odbavení, stejně jako u fyzických cestujících. Pokud po Vás bude aerolinka žádat další údaje, klidně vyplňte fiktivní – nebude s tím problém.

Přeji pohodovou dovolenou, Gruzie je nádherná! :slight_smile:
Emča

děkuji moc hezký en