Filipíny

Ahoj,
dají se tu najít krásné i levné letenky na Filipíny i do celé JV Asie. Ale pouze z Evropy.
Sháním letenku opačně, tj. z Filipín kamkoli do Evropy - zpáteční
není fixní datum ale cca 15.11 - 10.2. (max 3 měsíce pobyt)

Můžete poradit, jak hledat letenky případně nějaké jiné tipy? Cena by měla být kolem 12 tis (jakože letět z Evropy na Filipíny za 12 tis se dá). Klidně i 15tis kdyby to bylo primo do Prahy

Děkuji moc cestovatelé !
Honza

Mohou byt jakékoli kombinace … třeba Singapur - Evropa, Indonesia … mozna i Hong kong … ale tam si cenu představuji max 8 tisic … :slight_smile: Měsíc neumím nic najít , jak to ideálně naplánovat

Ahoj Honzo,

kéž by to bylo tak jednoduché. :slight_smile:

Bohužel ceny letenek jsou různé pro Evropany, různé pro Asiaty apod., tzn. ačkoliv se může jednat o stejné lety, tak při začínajícího letu z Evropy bude cena jiná, než při začínajícím letu Asie.

Co jsem koukala, tak ceny zpáteční letenky se pohybují okolo 17-19 tisíc. Nabízí se buď tato varianta a nebo koupit akční zpáteční letenku z Evropy a k tomu dokoupit jednosměrku. A nebo dvě jednosměrky.

Teď namátkou vychází třeba toto:

  • jednosměrka za 8200 Kč do Frankfurtu:
    image
  • … a potom jednosměrku z Prahy za 8 584 Kč
    image

A máš to vždycky s odbaveným báglem a do Frankfurtu a z Prahy.
Zkus se kouknout víc na ten Condor. Sice má letové řády vypsané pouze do ledna, ale dají se tam najít docela dobrý cenovky na letenkách z Filipín.

No snad jsem trošku poradila. :slight_smile:

Jíťa

Ahoj,

jééé děkuji moc. Na ten Condor kouknu. To jsem neviděl vůbec.
Jinak jednosměrky se mi moc nechce kupovat, ať není problém. Protože osoba se musí většinou prokázat zpáteční letenkou. A třeba Filipínci už nás (slečnu) nařknuli jednou, že to obchází, a tu jednosměrku zpátky zruší :frowning: :smiley:

Díky za reakci!
H.

Ahoj,

ohledně těch jednosměrek - když jí budeš mít koupenou i na cestu zpět, tak tě nařknout z ničeho nemůžou. Zpáteční letenku máš a to, jestli jsi jí koupil zvlášť nebo dohromady, to už jim musí být jedno. :slight_smile: Podmínky splňuješ, tak ať nebrblaj. :slight_smile:

Jen u toho Condora pozor - spadal pod Thomase Cooka, který teď zkrachoval. Condora teď dotuje německý stát, takže by to mělo být v pohodě. Jen na to upozorňuju :wink:

Tak ať se podaří něco pořádnýho najít.

Jíťa

Díky ti. :slight_smile:
Honza

Jen dodám, třeba tip pro ostatní.

Nejlépe se nám létá z Berlína přes Singapore do Cebu. Nebo z Berlína do Singapore a pak ze Singaporu se dostanete lowcost kamkoli na Filipíny. Je to teda lowcost se Scootem.
Ale já nerad létám přes Čínu a jiné trasy jsou úplně za jinou cenu :slight_smile: Scoot má celkem často pěkné akce a dají se chytnou zpátečky kolem 9000,- až na Filipíny (Cebu). Nebo pak cca 8000 do Singaporu (zpateční) a přískoky do 1000. Já létám do Davao a přes Singapore nejlepší (Někdy má Scoot akce i DAVAO - BERLIN a to je nejlepší spoj! )
H.