Filipíny


#1

Ahoj,
dají se tu najít krásné i levné letenky na Filipíny i do celé JV Asie. Ale pouze z Evropy.
Sháním letenku opačně, tj. z Filipín kamkoli do Evropy - zpáteční
není fixní datum ale cca 15.11 - 10.2. (max 3 měsíce pobyt)

Můžete poradit, jak hledat letenky případně nějaké jiné tipy? Cena by měla být kolem 12 tis (jakože letět z Evropy na Filipíny za 12 tis se dá). Klidně i 15tis kdyby to bylo primo do Prahy

Děkuji moc cestovatelé !
Honza


#2

Mohou byt jakékoli kombinace … třeba Singapur - Evropa, Indonesia … mozna i Hong kong … ale tam si cenu představuji max 8 tisic … :slight_smile: Měsíc neumím nic najít , jak to ideálně naplánovat


#3

Ahoj Honzo,

kéž by to bylo tak jednoduché. :slight_smile:

Bohužel ceny letenek jsou různé pro Evropany, různé pro Asiaty apod., tzn. ačkoliv se může jednat o stejné lety, tak při začínajícího letu z Evropy bude cena jiná, než při začínajícím letu Asie.

Co jsem koukala, tak ceny zpáteční letenky se pohybují okolo 17-19 tisíc. Nabízí se buď tato varianta a nebo koupit akční zpáteční letenku z Evropy a k tomu dokoupit jednosměrku. A nebo dvě jednosměrky.

Teď namátkou vychází třeba toto:

  • jednosměrka za 8200 Kč do Frankfurtu:
    image
  • … a potom jednosměrku z Prahy za 8 584 Kč
    image

A máš to vždycky s odbaveným báglem a do Frankfurtu a z Prahy.
Zkus se kouknout víc na ten Condor. Sice má letové řády vypsané pouze do ledna, ale dají se tam najít docela dobrý cenovky na letenkách z Filipín.

No snad jsem trošku poradila. :slight_smile:

Jíťa


#4

Ahoj,

jééé děkuji moc. Na ten Condor kouknu. To jsem neviděl vůbec.
Jinak jednosměrky se mi moc nechce kupovat, ať není problém. Protože osoba se musí většinou prokázat zpáteční letenkou. A třeba Filipínci už nás (slečnu) nařknuli jednou, že to obchází, a tu jednosměrku zpátky zruší :frowning: :smiley:

Díky za reakci!
H.


#5

Ahoj,

ohledně těch jednosměrek - když jí budeš mít koupenou i na cestu zpět, tak tě nařknout z ničeho nemůžou. Zpáteční letenku máš a to, jestli jsi jí koupil zvlášť nebo dohromady, to už jim musí být jedno. :slight_smile: Podmínky splňuješ, tak ať nebrblaj. :slight_smile:

Jen u toho Condora pozor - spadal pod Thomase Cooka, který teď zkrachoval. Condora teď dotuje německý stát, takže by to mělo být v pohodě. Jen na to upozorňuju :wink:

Tak ať se podaří něco pořádnýho najít.

Jíťa


#6

Díky ti. :slight_smile:
Honza