Havana březen/duben

Dobrý večer, hledám letenku do Havany na přelomu března a dubna( ideálně tak na tři týdny). Návrat nejpozději 20.4.Poletíme s dvouletým synem, tak hledám nejrychlejší cestu. Ideálně mi tedy vychazi přestup v Paříži a nebo Amsterdamu. Ale ty ceny jsou teď teda dost vysoké. Už jsme letěli i za 13 tis za letenku(z Paříže) a teď jsem dohledala tak za 20-25 tis. Mohla bych požádat o nějaký tip? Předem děkuji Michaela

Ahoj Míšo,

já bych v daném termínu šel do této varianty s Lufthansou a Interjetem za velmi slušných 13 610 Kč, a to včetně odbaveného zavazadla v ceně. Jedná se o letenku v termínu 23. března - 12. dubna s jedním svižným přestupem v Mexiko City.

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek4

Děkuji za zprávu, ale hledám letenku z Prahy.

Není problém, mrkneme na Prahu. :slight_smile: Reagoval jsem na Váš první příspěvek, kde o odletu Prahy nepadlo slovo, naopak zmiňujete odlet z Paříže…

Z Prahy by to na přelomu března a dubna šlo nejlépe takto s Aeroflotem za 17 tisíc Kč (29. března - 16. dubna) s odbaveným zavazadlem v ceně. :ok_hand:t6: Not best, but not bad!

V%C3%BDst%C5%99i%C5%BEek3

PS: Dvě ubrané hodiny na zpátečním přestupu v Moskvě (4 hodiny) zvednou cenu o 11 stovek…

Mate pravdu, ta Praha mi v zadání úplně vypadla :see_no_evil:Děkuji za tip. Tu Moskvu si nechávám kdyby už nebylo zbytí. Cestovalo se s nima celkem špatne. Stav ideál je pro mě z Prahy přes Paříž nebo Amsterdam. Tak snad se ty ceny ještě hnou. Děkuji