Laos/Thajsko v prosinci

Prosím o doporučení na letenky (z Vídně/Prahy) pro 2 osoby. Chceme letět 5.-7.12.2019 do Bangkoku. Následně max 3dny pobyt v Bangkoku a nebo (ideálně) přímo odlet do Chiang Rai na sever. Budeme se přesouvat do Laosu. Návrat domů 4.-6.1.2020.
Po Laosu budeme asi potřebovat řešit nějaké přelety - kde nejlépe máme hledat vnitrostátní letenky? Přímo na webu Laoairlines?
Předem díky za jakékoliv tipy k naší cestě.

Zdravím,

omlouvám se za pozdní odpověď.

Co se týče letenek tam, tak bych volila asi tuto variantu - je to super cena na to, že je to přes Vánoce a ještě rovnou s odletem z Vientiane:
image
Co se týče přesouvání jak po Thajsku i Laosu, tak doporučuju volit autobusovou dopravu. Vychází na super ceny, často jsou cesty provozovány přes noc a docela pohodlný (často lůžkovými autobusy), takže člověk ušetří i za nocleh někde v hotelu.

Do Laosu se dá dostat po zemi, na mezinárodním hraničním přechodu dostanete vízum (je třeba mít připravené fotky a všechny podklady, ale není třeba zařizovat nic předem).

Pokud budete chtít kupovat vnitrostátní letenky, tak doporučuji vždy na webu aerolinky. Jen tedy musím říct, že nemáme dobré zkušenosti s Lao Airlines. :slight_smile:

Jíťa

1 Like