Letenky do amsterdamu

Dobrý den, nevíte někdo o letenkách do Amsterdamu, máme dva termíny, kdybychom mohli letěl a to buď 7-10.7 nebo 25-28.8 je nás cca 7 kluků ve věku 17 a 18 let a rádi by jsme letěli z Brna, ale asi by jsme to zvládli i z Prahy, jde nám o to, že jsme studenti a potřebujeme to co nejlevněji, pokud by byl přestup třeba v Anglii, tak bychom se určitě podívali i do centra tam a z Anglie, letěli do Amsterdamu až druhý den naší dovolené nebo například letěli o den dřív z Amsterdamu, abychom se podívali do jiné destinace poslední den dovolené, žádné další kritéria pro let nemáme, jde nám především o nízkou ceny, jediné, co se může navýšit je počet cestujících, moc všem děkuji za pomoc a přeji pěkný zbytek dne.

Ahoj Davide,

ze dvou uvedených termínů bude příhodnější letět až v závěru prázdnin od 25. do 28. srpna. Z Brna se bohužel aktuálně létá na pravidelných letech pouze do Londýna a cesta se zastávkou v Londýně rozhodně ekonomičtější nebude. :slight_smile:

Být na vašem místě, zaměřím se na nabídku aerolinky easyJet z Prahy. Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu v Tebou poptávaném termínu koupíš přímo na stránkách dopravce za cca 2 tisíce Kč /os.