Letenky Ryanair stejná jména a 15 leté dítě

Ahoj, můžete mi někdo poradit? Koupila jsem dohromady letenky od Ryanair a já a dcera 15 let máme stejné jméno. Takže jsem za křestní jméno vložila jr. Protože je dceři 15 let tak bych jí měla přiřadit k sobě tj. k dospělému. Hodně se na inetu píše, že pokud bych jí nechala jako dospělou a jen o rok změnila rok narození na16 let tak to na letišti projde protože to nikdo nekontroluje to datum narození jenom jméno. Ale jelikož máme stejná jména tak se ptám jestli se může stát, že budou kontrolovat i datum narození dcery nebo ne? Tj. jestli to riskovat a nechat ji dospělou nebo projít tu peripetii a zkoušet štěstí dovolat se nebo dochatovat na centrálu a nechat za poplatek změnit datum narození a požádat o přiřazení dcery k dospělému. Předem moc děkuji za vaše informace.

Zdravím,

datum narození nikdo kontrolovat nebude, jde pouze o správnost jména. Údaje tedy můžete nechat tak jak jsou. :slight_smile:

Přeji pěknou dovolenou.
Ema

Moc děkuji :slightly_smiling_face: hezký den :slightly_smiling_face:

Můžu se prosím ještě zeptat až budu provádět check in mám u dcery za křestním jménem nechat to jr tj. Nataliejr, když máme stejná jména nebo na boarding passu už to musí mít bez jr, aby to bylo správně se jménem co má v dokladech? Letíme poprvé tak vůbec nevím.

Zdravím,

ano, JR za jménem nechte. :slight_smile:

Přeji hezký zbytek dne.
Ema

Děkuji :slightly_smiling_face: hezký den :slightly_smiling_face: