Letenky - turkish airline

Ahoj,
17.3 odlétáme s turkish airlines do Tanzanie, přestup máme v Istanbulu. Při zakoupení letenky mi byl poslán odkaz na letenku, stáhla jsem si i aplikaci, ale tam se mi letenka neukazuje. Jsem z toho trochu nervózní, protože tohle se mi ještě nestalo. Odkaz, který mám na emailu je aktivní (odpočítávají se dny do check inu). Můžete mi s tímhle poradit, jestli se tohle děje běžně?
Dále jsem se chtěla poptat, kde dostanu tištěnou letenku?

Děkuji za odpověď

Krásný den,

Tištěný boarding pas dostaneš na přepážce při check-inu na letišti. Stačí Ti ale také digitální boarding pas, který získáš po udělání online check-inu na stránkách Turkish Airlines nebo právě přes jejich mobilní aplikaci. Funguje úplně stejně jako ten tištěný, takže buď bez obav.

Co se přidání Tvé cesty do aplikace týče, měla by se v aplikaci zobrazit po přihlášení. Přihlásíš se pomocí čísla rezervace (ticket number) nebo rezervačního kódu (PNR) + Tvé příjmení. Číslo rezervace i PNR bys měla mít v mailu. Pokud ani po přihlášení v appce nenajdeš svou letenku, doporučuji kontaktovat přímo Turkish Airlines – kontakt nalezneš v našem průvodci. Alternativou je zkusit najít svou rezervaci přímo na webu dopravce.

Užij si Tanzanii!