Manila transport mezi letišti

Ahoj =) mohl bych Vás požádat prosím o radu? v Manile budu mít 3 hodiny se dostat od příletu na další odlet z terminálu 1 na terminál 4… nemáte prosím Vás radu co je absolutně nejrychlejší a nejzaručenější způsob? hodně čtu o shuttle busech uvnitř letiště, ale kámoš co byl několikrát v manile mi řekl, že doporučuje spíš taxi z důvodu toho, že ty shuttly jsou hodně závislý na počtu lidí a tak? případně doporučení ty necelý 3 km jít pešky? Zítra odlétám, tak kdo bude mít jakékoliv odpovědi budu rád, díky !

Ahoj Maco,

nejzaručenější způsob dopravy u letišť, a to především v Asii, je rozhodně taxík nebo Uber. Takže pokud časově nebudeš stíhat (a nebo i jen pro klid duše), tak bych volila to tágo, než bus. :slight_smile:

Jíťa

Upřednostnila bys to i v případě, kdy jezdí v manile autobus uvnitř letiště mezi terminály? =) díky moc za tvůj názor =)

Ahoj,

hele, asi by hodně záleželo, jestli jde o garantovaný nebo negarantovaný přestup, jak s odbaveným báglem apod. :slight_smile:
Možná bych klidně riskla i ten autobus uvnitř letiště. Jestli je ten přestup někdy během dne, tak si myslím, že ten bus se ti naplní hodně rychle. :slight_smile:

Jíťa

Ahoj, byli jsme letos v březnu a řešili to samé , přiletěli jsme na T1 a odlitali na Borocay z T4, normálně jsme použili autobus co jezdí uvnitř letiště, tam totiž nejsou žádné zácpy :slight_smile: narozdíl od cesty co vede okolo letiště …3 hod je naprosto dostačující