Místa vedle sebe wizzair

Ahoj,
dají se koupit místa vedle sebe pro 2 dospělé, 1 dítě a jedno dítě do 2 let?
Jsem zmatená, jestli jen pro 2 dospělé nebo min 2 dospělé…

Každopádně mi tato služba nejde přidat. Půjde tedy pak v online checkinu 48 h před?

A pokud nejdou koupit místa vedle sebe, zaplatit raději za sedadla? Asi je nulová šance, že nás posadí vedle sebe…?

děkuji a krásné dny,
e

Ahoj Evee,

seating se u Wizz Airu samozřejmě dá zakoupit i dříve než během online check-inu. :slight_smile: Cena je ovšem dynamická (liší se dle konkrétního sedadla a letu), tudíž Vám nedokážu přesně říci, kolik tato služba bude na Vašem letu stát.

Nechávat seating na náhodném přiřazení míst = prakticky mizivá šance, že budete všichni tři sedět pohromadě (kojenec = dítě do 2 let automaticky sedí na klíně jedné z dospělých osob).

Hezký den i Vám

T.

Děkuji Tondo.
Myslela jsem jejich “sitting together”, jestli jde i pro rodinu. stojí to kolem 14 ecek a je to pro dva dospělé. A co úplně nechápu je, jestli je to právě pro 2 dospělé, nebo min pro 2 dospělé. Tam nejde vybrat “místo”, ale člověk kupuje pouze záruku na sezení vedle sebe. To mi přijde fér cena :blush:

Koupě sedadel mi samozřejmě jde, nejlevnější varianta cca 7 set na let… tak to koupím.

Děkuji

Funkce “Sitting Together” je dostupná pouze pro dvě dospělé osoby. V jejím rámci si není možné vybrat konkrétní sedadlo, pouze je Vám garantováno, že ony dvě osoby budou sedět “někde vedle sebe”. Přesná místa budou vygenerována až během online check-inu.

Kdyz jsme kupovali misto pro batole do 2 let, tak my to museli pro misto zvlast (v sedacce “vajicko”) volat a objednavat po telefonu. Online to neslo. Online slo objednat jen misto “na kline”.

1 Like