Rentalcars.com

Ahoj, jsem bezradná a prosím o pomoc. V srpnu jsem zaplatila přes rentalcars půjčení auta, to však v Algheru neproběhlo z důvodu karet a chtěla jsem platbu hned vystornovat. Jenže v Praze rentalcars o víkendu nepracuje, tudíž jsem rušila následující den s tim, že jsem jim poslala foto displeje s neúspěšným voláním z neděle. Samozřejmě, že platbu nechtějí vrátit, že prý jsem hned nevolala, ale jako kam??? já volala ale nedovolala! Kam se mám obrátit aby to někdo prošetřil a aby si takhle nebrali peníze za nic?

Ahoj Pavlo, tak to mě mrzí. Zkusil bych ještě poslat požadavek skrz Completed car rental Pardon Our Interruption případně tam ještě jednou zavolal a zkusil to u jiné operátorky. Pokud by ani to nepomohlo, zkusil bych napsat do banky s žádostí o chargeback (nedodaná služba).

Rentalcars se vůbec s nikým nebaví a je to vlastně UK Booking.com. Takže jsem reklamovala u banky a ta už měla nějakou páku, po dopisech a protokolech a kopiích telefonních výpisů samozřejmě pouze v anj, nám po 5 měsích přistála celá častka zpět na účtě, ale už bych je nikdy nikdy nepoužila! Peníze jdou mimo EU a je zde celkem problém i pro banku.

Chargeback je jistota. :slight_smile: Hlavně, že to dobře dopadlo. :four_leaf_clover: